Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Jaki hosting wybrać?

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie
ssylllwiaa
ssylllwiaa

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 styczeń 2014 - 11:32

Witam, przejrzałam całe forum i nie znalazłam info, które mnie interesuje. Jestem totalnym laikiem w tworzeniu stron, hostingu itp. Chcę rozwinąć swoją domową działalność (rękodzieło różne) na www. Znalazłam firmę Funkymedia i nakręciłam się, że u nich mogę wszystko (utworzenie strony, hosting, pozycjonowanie, ew. logo). Czy słyszeliście coś o nich? Czy ktoś może mi udzielić rady?

benzynowiec
benzynowiec

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 15 styczeń 2014 - 18:58

Na inny forach nie zbiera zbyt dobrych opinii.

pruto
pruto

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 06 luty 2014 - 16:30

Zacznij od konta Hekko za 70 zeta. Będziesz miał domenę PL w cenie. Takie serwisy nie generują wielkiego transferu, bo nie umieszczają plików.

Zanim strona zrobi się popularna, minie sporo czasu, wtedy dopiero ewentualnie możesz zmienić pakiet na wyższy.

webka7
webka7

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 18:56

Po co ładować się w drogie serwery, skoro macie taki Firehost z wielokrotnie niższymi stawkami?
Moim zdaniem to poronione... Tanie serwery robią swoje, nie sprawiają żadnych problemów, działają szybko i właśnie na takie usługi radzę stawiać.
Nie ładujcie się w drożyznę.

zeki
zeki

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 21:45

Po prawie 3 latach spamerze wciskasz ten firehost? Jesteście wszędzie, nie ma forum tematycznego żebyście nie upychali w każdym możliwym wątku tego hostingu. Ani to szeptanka, ani linkowanie jak widać. Gówniana robota agentów co im od posta płacą :/ Tak mnie wq!@#$%, że nawet tam nigdy nie zajrzałem i nigdy chyba tego nie zrobię. Klientom też doradzam inne rozwiązania. Nachalna promocja na ogół równa się tandetnej usłudze.

Integracja Sensoryczna Góra Kalwaria

Ratunku! Jakiś krokodyl spożywa mnie wbrew mojej woli! - król Julian

pruto
pruto

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 16:32

Nie stresuj się chłopie ;-)

A może po prostu ten ktoś posiada tam konto?

Miej głęboką wiarę ;-)

webka7
webka7

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 18:54

Firehost. Nawet najmniejszy pakiet. Kilka stron postawisz na jednym koncie. Masz darmowy test, dobry support, wybierasz panel zarządzania. Przynajmniej przez tych kilka lat usługa niezawodna. Odpal sobie test.

janko30
janko30

Nowicjusz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 7 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 12:03

Wybór hostingu zależy od predyspozycji - zależy na czym najbardziej nam zależy. Jeżeli planujemy trzymać na hostingu strony klientów, to najlepiej taki który robi back upy. Istotnym czynnikiem jest również szybkość działania, czas reakcji na usterki, jakość kontaktu z klientem.

Padło już tutaj wiele adresów, dorzucę i swój: https://www.kylos.pl/hosting/

Cena w stosunku do jakości wydaje się być na bardzo korzystnym poziomie.

pruto
pruto

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 15:18

Każdy hosting chyba robi backupy. Hekko ma chyba z przed 7 dni najstarsze (chyba).

Ale ja i tak robię je ręcznie co jakiś czas. Akurat mam takie serwisy, które nie są bardzo często aktualizowane.

Największe znaczenie przy hostingu ma support i stabilność. Cena jest mniej ważna bo i tak serwery w Polsce kosztują grosze. 

webka7
webka7

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 18:07

My od lat na Firehost i jest ok. Kasa mała, niezawodność, solidność, dobre parametry i support.
Oczywiście każdy może mieć swoje oczekiwania - testujcie serwer, sprawdzajcie jak to działa, dobierzcie pakiet.
Wtedy będzie ok.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych