Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Serv4Web.pl

- - - - -

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie
Thelleo
Thelleo

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 99 postów

Napisano 25 sierpień 2012 - 16:32

Firma Serv4Web.pl nie ma najlepszych opinii w sieci, nadaje jej się tytuły krzaka, jednak moim zdaniem nie jest aż taka zła.
Miałem u nich 2 VPSy Light o parametrach

[*] 4Ghz procesora
    [*] 2GB RAM
    [*] 100Mbps łącza
    [*] 60GB dysku
    [/list]Za cenę 45zł/mc od sztuki. Hostowałem na nich serwery do Minecraft a i Team Fortress 2, które działały bardzo stabilnie i nie sprawiały problemów.
    Jedyna negatywna akcja jaką pamiętam odbyła się w nocy. Razem ze znajomym współadminem zajmowaliśmy się stroną WWW serwera i otrzymałem maila o rebootcie maszyny na której stał nasz VPS. Oczywiście to jeszcze nie jest nic złego, ale wg. informacji w mailu przerwa miała trwać 15 minut a rano wciąż nie mieliśmy dostępu do serwera i dopiero gdy napisaliśmy ticket do supportu odzyskaliśmy do niego dostęp.

Mimo to jednak moim zdaniem Serv4Web jest dobrym hostingiem. Gdybym znów bawił się w adminowanie jakiegoś serwera to właśnie tam bym go zamówił.
    A co wy sądzicie o tej firmie?
  • 0

Dołączona grafika

Komornik
Komornik

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 25 sierpień 2012 - 21:49

Również korzystałem z tej oferty i jestem zadowolony z ich firmy . Wszystko było ok i wielki plus za to , że szybko odpowiadają na zgłoszenie .Pozdrawiam.Komornik
  • 0

Joachim
Joachim

Początkujący

• Zbanowany
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 24 czerwiec 2013 - 19:04

Firma Serv4web.pl - przestała świadczyć usługi serwery gier. Natomiast marka Game4web.pl - zaprzestała działalność, do odwołania.

Temat zostaje ZAMKNIĘTY, zostanie wznowiony po ponownym otwarciu firmy.