Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Domena, gdzie najtaniej?

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie
Kuchar1234
Kuchar1234

Nowicjusz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 5 postów

Napisano 31 lipiec 2012 - 17:33

Domena jest bardzo ważną częścią strony internetowej, jak wiadomo czasem odpowiedni wybór domeny może zagwarantować dobry star w internetowym świecie. Gdzie waszym zdaniem najtaniej i najlepiej zakupić domenę? Gdzie przedłużać?

Ja polecam co do zakupu stronę az.pl bardzo tanio i solidnie, przedłużenie zaś jest dość drogie w porównaniu do innych. Dlatego polecam transfer do innej firmy (az.pl udostępnia kod Auth-Info).

matthew
matthew

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 02 sierpień 2012 - 22:09

Hmm
Az.pl jaki 1and1.pl są firmiami które mają akurat w promocji darmowe domeny .pl na rok lecz tak jak mówisz przedłużenie jej, już kosztuje jakieś ok. 80 zł.

truskafkowy
truskafkowy

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 03 sierpień 2012 - 08:03

Rejestrujemy domenę w az.pl i spierdzielamy po tygodniu/dwóch (już nie pamiętam) do innej firmy. Polecane są dwie: AfterMarket.pl (fajny panel, fajny kontakt, ceny nie za duże) lub OVH.pl (jednak ceny trochę mniejsze, ale tylko minimalnie kosztem beznadziejnego panelu i zerowego kontaktu).

T4L80TT
T4L80TT

Początkujący

• Aktywny
  • 89 postów

Napisano 03 sierpień 2012 - 19:40

Ja rekomenduję MasterNET.pl. Mają najtańsze ceny przedłużeń na rynku i cesja/transfer za darmo dla .pl'ek. Sam tam trzymam swoje adresy, bo warto. :)

Załączone pliki

truskafkowy
truskafkowy

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 04 sierpień 2012 - 09:35

Te 5 zł za przedłużenie aż takiej wielkiej różnicy, bynajmniej dla mnie. Można prosić o zrzut z panelu? Bo ja jestem niestety zbyt leniwy...

Thelleo
Thelleo

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisano 04 sierpień 2012 - 13:59

Osobiście polecam OVH. Utrzymuję u nich domeny a ceny są bardzo niskie. Za rejestrację bodajże 10zł, a za przedłużenie ok. 40zł.

Rejestrujemy domenę w az.pl i spierdzielamy po tygodniu/dwóch (już nie pamiętam) do innej firmy. Polecane są dwie: AfterMarket.pl (fajny panel, fajny kontakt, ceny nie za duże) lub OVH.pl (jednak ceny trochę mniejsze, ale tylko minimalnie kosztem beznadziejnego panelu i zerowego kontaktu).

Hah... sam tak zrobiłem z dwoma domenami :)

banner_400x70.png

Tomek
Tomek

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 sierpień 2012 - 21:25

Jak ktoś nie ma możliwości odliczenia podatku VAT to najlepiej AfterMarket.pl
Ogłoszenia lokalne powiatu kępińskiego

Cebab
Cebab

Średnio zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 158 postów

Napisano 20 sierpień 2012 - 21:21

Już od dobrych kilku lat, większość domen rejestruję za 0zł, lub jak najtaniej się da po różnych firmach, a przed przedłużeniem przenoszę do Unixstorm. Być może nie mają najniższych cen, aczkolwiek konkurencyjne, natomiast zwracam uwagę jeszcze na jakość usług, które w Unixstorm jeszcze nigdy mnie nie zawiodły.

Poniżej link (z moim ref) do stronki unixstorm gdzie można sobie sprawdzić ceny,
http://www.unixstorm...dex.php?pp=3097

Zeus
Zeus

Webax PRO

• Administrator
  • 506 postów

Napisano 21 sierpień 2012 - 13:35

Również staram się rejestrować domeny od 0zł, lecz następnie transferuje je do progreso.

Adrian
Adrian

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 21 sierpień 2012 - 14:51

Ja mam konta na az.pl i ovh.pl
Na az.pl biorę domeny za 0 zł jak nie mam / lub szkoda mi kasy, a w ovh.pl jak jestem w stanie poświęcić te 10 zł na domenę (przedłużenie połowe tańsze).

Ale chyba zacznę robić jak Ci wyżej - rejestracja na az.pl i przenosiny :D

Email: Adrian.Jagiello[at]hotmail.com

Forum World of Warplanes

Cebab
Cebab

Średnio zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 158 postów

Napisano 21 sierpień 2012 - 15:17

Takie rozwiązanie jest dobre dla stronek dla nas, jeśli chodzi o klientów to zazwyczaj wybieram takiego usługodawcę, żeby po roku u niego przedłużyć, żeby nie bawić się w te przenosiny (co prawda nie zajmuje to zbyt dużo czasu, no ale zawsze...), więc wychodzi tak że domena ok. 20zł na rok, i przedłużenie ok. 60zł, i po prostu doliczam to do ceny.

Luke
Luke

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisano 22 sierpień 2012 - 21:50

Ja rekomenduję MasterNET.pl. Mają najtańsze ceny przedłużeń na rynku

Fail. :) W Hekko jest taniej: http://www.hekko.pl/domeny_cennik.html

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych