Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Domena, gdzie najtaniej?

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie
SeXiTeK
SeXiTeK

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 sierpień 2012 - 10:25

Dla biednych proserver.pl ;p
Jeżeli Ci pomogłem kliknij Oceń pod moją sygnaturą :)

K44
K44

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 26 sierpień 2012 - 12:25

Nie koniecznie, ale po części zgodzę się z powyższą wypowiedzią :>
Ja preferuję UnixStorm.org i OVH.pl - ceny nie są wygórowane, a jakoś jest bardzo dobra.

SeXiTeK
SeXiTeK

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 sierpień 2012 - 19:55

Według mnie UnixStrom.org ma dobrą jakość i bije na łeb niektóre serwisy typu: proserver, ovh panel cienki. Ode mnie najlepsze to az.pl i unixstrom.org ;p
Jeżeli Ci pomogłem kliknij Oceń pod moją sygnaturą :)

Kede
Kede

Średnio zaawansowany

• Hosting
  • 246 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 16:11

Niektórzy tak kombinują że aż przykro to czytać. Nie ważne czy startujesz z poważnym projektem czy zapleczówką to 12zł za rejestrację domeny to nie jest chyba taki ogromny koszt? Niektórzy mają na utrzymaniu kilkaset domen i nie wyobrażam sobie kombinowania typu "zarejestruje tu i przeniose" i tak 300x w przypadku 300 domen...

Polecam aftermarket- najtańszy. Mają całkiem przyjemny cennik hurtowy jeżeli ktoś utrzymuje u nich 200+ domen to za PL 10zł rejestracja i 40zł odnowienie. Czyli odnowienie ponad 3x tańsze niż w az ;)

@UP.
Zacznijmy od tego że unixstorm nie jest rejestratorem domen tylko pośrednikiem. Większość firm korzysta z usług hrd (hurtowa rejestracja domen). Firmy oferujące usługi na polskim rynku które skupiają się głownie na obsłudze domen mają podpisane umowy z NASK i niższe ceny.

Hmm
Az.pl jaki 1and1.pl są firmiami które mają akurat w promocji darmowe domeny .pl na rok lecz tak jak mówisz przedłużenie jej, już kosztuje jakieś ok. 80 zł.

Łatwiej zajrzeć do cennika niż wypisywać fałszywe informacje ;) w az przedłużenie to 99zł netto czyli 121 zł za przedłużenie domeny.
Usługi seo i design
Jeżeli Ci pomogłem kliknij przycisk +Dołączona grafika po prawej stronie pod moim postem ;)

SerwerStatus.pl
SerwerStatus.pl

Stały bywalec

• Moderator
  • 275 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 16:20

Polecam ovh ;) Trzymam tam wszystkie swoje domeny i nie narzekam, bardzo szybko rejestrują i przedłużają.

Queric
Queric

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 17:18

a ja polecam szybki-serwer.pl - tanio i profesjonalnie :)

ivann
ivann

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 sierpień 2012 - 17:11

Proponuje netdc.pl

Danielp010
Danielp010

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 sierpień 2012 - 18:11

OVH, AfterMarket i Netmark - trzy moim zdaniem najtańsze firmy oferujące rejestrację domen. Osobiście korzystam z tej pierwszej.
Mój blog poświęcony najlepszemu darmowemu CMS-owi (Wordpress).

blazo
blazo

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 03 wrzesień 2012 - 00:10

My tu gadu gadu, a pewnie połowa z Was nawet nie przeczytała regulaminów promocji "rejestracji za 1zł" czy tam "darmowej rejestracji"

Tak przykładowo wyciąg z regulaminu promocji home.pl

W przypadku transferu domeny zarejestrowanej w ramach promocji do innego usługodawcy przed pierwszym odnowieniem, Uczestnik zobowiązuje się do jej uprzedniej prolongaty w systemie Organizatora na kolejny rok w cenie odpowiadającej kosztowi odnowienia domeny z aktualnego cennika Organizatora. Dokonanie opłaty, o której mowa w zdaniu poprzednim, zwalnia uczestnika promocji z jakichkolwiek dodatkowych świadczeń na rzecz Organizatora.

I nici z waszego kombinatorstwa, jeśli chcecie przenosić.

Również poczytajcie sobie o pewnej firmie, która oferowała rejestrację domen w promocyjnej cenie, ale z obowiązkiem przedłużenia na kolejny rok w regulaminie promocji:

http://www.wykop.pl/...eny-za-3000pln/

Aha bym zapomniał... Może zarejestrowaliście konto w pobieraczku skoro nie czytacie regulaminów ;]

Ze swojej strony polecam: hekko, masternet

RafoX
RafoX

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisano 03 wrzesień 2012 - 09:31

ja tam trzymam w aftermatket.pl ceny są ok

Jeśli serwery Vps i www to tylko

logo.gif

Focus
Focus

Średnio zaawansowany

• Moderator
  • 174 postów

Napisano 03 wrzesień 2012 - 16:00

Ja osobiście wszystkie swoje domeny trzymam na linuxpl.com i biznes-host.pl, nie potrafię w znaczący sposób uzasadnić swojego wyboru, ale to pewnie dzięki miłej obsłudze i przystępnym cenom.

Fryt
Fryt

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 03 wrzesień 2012 - 16:53

Ja używałem domeny prv.pl
Oceniam ją w skali: 3/5

Jeszcze polecam home.pl mają tam tanie domeny.
Oceniam ją w skali: 4/5
Jeśli pomogłem daj reputację na +

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych