Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Chcesz za darmo wypromować swoją firmę? Chcesz za darmo stronę WWW?

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie
nitro
nitro

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 17:49

Firmas.pl to świetny katalog usług/firm. Tym co nas wyróżnia spośród setek podobnych katalogów to wyjątkowa funkcjonalność za wyjątkową cenę 0 złotych ;). Praktycznie wszystkie dostępne w sieci katalogi firm za poszerzony opis działalności, dodatkowe fotografie lub za dodanie firmy do więcej niż jednej kategorii życzą sobie dodatkowej opłaty. W naszym katalogu stron firmowych firmas.pl nic Cię to nie kosztuje za wszystkie dodatkowe funkcjonalności.

Dodanie firmy do katalogu, utworzenie wizytówki lub firmowej strony www jest zupełnie darmowe. Bez żadnych opłat umieścisz u nas dowolną ilość zdjęć w swojej galerii, dodasz cenniki, logo firmy, a także dowolną ilość podstron.
Każdy nowy wpis jest przez nas pingowany i po synonimizacji dodatkowo dodawany do naszych profili i blogów w znanych portalach społecznościowych dzięki czemu wizytówka oraz strona internetowa są szybko indeksowane przez Google i zyskują cenne linki, które mają duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Zajrzyj już dziś i dodaj swoją firmę za darmo!
http://firmas.pl

meksyk33
meksyk33

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 07:43

Za darmo, to się chyba nie da.

zeki
zeki

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 06 styczeń 2016 - 17:07

Powiem szczerze, że pomijając wykopalisko po ponad roku to oferowanie katalogu w 2014 roku z pakietem potraktowania wpisu synonimizatorem i wrzucenia go na kij wie jakie blogi jest oględnie pisząc jakąś pomyłką.

Nie wierzę żeby darmowy katalog miał tak superwycyckane zaplecze żeby linki z takich miejsc nie przyniosły szkody. Zresztą synonimy świadczą o takim zapleczu... Podlinkowanie takim czymś zaplecza to ok, ale też bym rozważył, który poziom. Poza tym to wszystko prędzej czy później stanie - właściciel za darmola nie będzie odwalał takiej roboty.

Integracja Sensoryczna Góra Kalwaria

Ratunku! Jakiś krokodyl spożywa mnie wbrew mojej woli! - król Julian

hightower
hightower

Początkujący

• Aktywny
  • 112 postów

Napisano 03 luty 2016 - 10:41

ale niekoniecznie musi to coś dać, jakie szkody może przynieść takie linkowanie robione np. brandem ? nic autor nie wspomina o frazach i samym linkowaniu.

Projektujemy nowoczesne, funkcjonalne serwisy internetowe. Głównie nastawieni jesteśmy na przejrzystość i czytelność przekazu tworzonego serwisu.Kreujemy tylko indywidualne koncepcje od podstaw wg. swojej własnej stylistyki. Tworzenie stron hauerpower.com oraz blog z inspiracjami - inspiracje i ciekawostki ze świata grafiki na naszym facebooku.

zeki
zeki

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 08 luty 2016 - 11:43

@up

Nie wiem, może źle odebrałem intencje - ja to widzę tak: wstawiasz sobie do opisu kilka linków do podstron, właściciel katalogu wrzuca opis wraz z tymi linkami do podstron na jakieś zaplecze po pierdyknięciu tego synonimami. Masz w kij linków do podstron na swojej stronie i nijak nad tym nie panujesz. W dobre zaplecze do darmowego katalogu nie wierzę więc jeśli taka sytuacja by miała miejsce to masz pozamiatane prędzej czy później.

Integracja Sensoryczna Góra Kalwaria

Ratunku! Jakiś krokodyl spożywa mnie wbrew mojej woli! - król Julian

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych