Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość
reverse phone lookup
  • whose phone number is this Free reverse phone number lookup
  • System CRM dla średniej działalności

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
    10 odpowiedzi w tym temacie
    pruto
    pruto

Początkujący

• Użytkownik
    • PipPipPip
    • 45 postów

Napisano 17 maj 2017 - 06:36

Szukamy odpowiedniego systemu CRM pod średniej wielkości działalność.

Cele oczywiste - optymalizacja i usprawnienie tej działalności, tak żeby wszystko działało jak należy.

Jakieś pomysły? Oczywiście - im niższy koszt, tym lepiej, ale najważniejsze funkcjonalności

webka7
    webka7

Użytkownik

• Użytkownik
    • PipPip
    • 13 postów

Napisano 18 maj 2017 - 17:32

Jakiego typu działalność prowadzicie? Napisz coś więcej. Ogólnie to system Berberis, a to jaki, uzależnione jest głównie od was. W sensie - jaka wersja. Systemy są różne, trzeba działać tak, żeby to miało ręcę i nogi. Ten system jest naprawdę funkcjonalny, daje ogromne możliwości. Lista funkcji jest opisane na stronie producenta - nawet przy wersji darmowej masz tam kilkanaście pozycji.

pruto
    pruto

Początkujący

• Użytkownik
    • PipPipPip
    • 45 postów

Napisano 19 maj 2017 - 06:49

Produkcja wózków dziecięcych. Co do skali - roczny obrót mamy na poziomie kilku milionów złotych.

Są magazyny, działamy głównie na rynek wschodni. Rozliczamy się w różnych walutach, tak więc najprostszy przypadek to nie jest.

Ale chyba i pod nas da się dopasować, coś sensownego? 

webka7
    webka7

Użytkownik

• Użytkownik
    • PipPip
    • 13 postów

Napisano 22 maj 2017 - 17:34

Prawdopodobnie będziecie potrzebowali wersji Composita. Poczytajcie tam, zobaczcie listę funkcji, uruchomcie sobie system u siebie. Możecie się umówić z Berberis na preezentację. Warto dzwonić i dopytywać. To naprawdę wiele wyjaśnia.

pruto
    pruto

Początkujący

• Użytkownik
    • PipPipPip
    • 45 postów

Napisano 23 maj 2017 - 06:42

No właśnie znalazłem porównanie produktów - https://bms.krakow.p...anie-produktow/

Myślę, że ze trzy punkty, które tutaj wymieniono, jest zbędne. Ale sądzę, że podczas korzystania z programu może tutaj wyjść coś diametralnie innego.

Ale o tym przekonamy się już przy testowaniu. Chcę też skierować do tego informatyka. Niech oceni zasadność i funkcje. 

webka7
    webka7

Użytkownik

• Użytkownik
    • PipPip
    • 13 postów

Napisano 24 maj 2017 - 17:42

Nie wiem, nie znam waszej działalności. Najlepiej rozmawiać z przedstawicielami Berberis. Umówić się na spotkanie, albo chociaż załatwiać to telefonicznie. Niech sprawdza i ocenią funkcjonalności. W sensie - co będzie w waszej firmie niezbędne, to normalnego prowadzenia biznesu. Co da maksymalną optymalizację tego, co robicie. Czasami może się wam wydawać, że dane rozwiązanie jest zbędne, a w praktyce okazuje się niezbędne.

pruto
    pruto

Początkujący

• Użytkownik
    • PipPipPip
    • 45 postów

Napisano 25 maj 2017 - 06:47

Chcę zebrać wszystkie pytania w całość i na tej podstawie podjąć jakieś decyzje. Zadamy wszystko na raz. Albo w sumie na logikę, chyba najlepsza będzie prezentacja. Tylko nie wiem, czy uda się nam to zorganizować czasowo. Pierwszy czas z systemem oceniam bardzo pozytywnie, jest funkcjonalny, ciekawy, dużo możliwości. Nawet w tym krótkim czasie przyszło jakieś info o aktualizacji, więc chyba się dzieje. 

webka7
    webka7

Użytkownik

• Użytkownik
    • PipPip
    • 13 postów

Napisano 29 maj 2017 - 17:46

Prezentacja będzie najlepsza nie tyle pod względem tego, że wszystko wam pokażą i opiszą, tylko tego, że będziecie mogli za jednym zamachem zadać mnóstwo pytań. Na miejscu, bez trucia. Wiadomo, że będą z wami osoby perfekcyjnie znające system. I po prostu powinny wam pomóc w każdym aspekcie.

pruto
    pruto

Początkujący

• Użytkownik
    • PipPipPip
    • 45 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 06:43

Umówiliśmy się. Ogólnie sporo poczytałem i wiem na co należy zwracać uwagę. W dużej mierze to wydaje się być oczywiste, ale...

Czy wasze systemy są aktualizowane? Jak często? Zależy mi właśnie na takim systemie, który będzie cały czas na czasie.

Nie chodzi o dopasowywanie do prawa, tylko do realiów rynkowych i trendów w zarządzaniu.

Powiedzmy sobie szczerze - co trochę pojawia się ktoś, kto wymyśla sposób, na lepsze zarządzanie danymi zagadnieniami. 

webka7
    webka7

Użytkownik

• Użytkownik
    • PipPip
    • 13 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 17:47

Trudno mi powiedzieć, jak często Berberis jest aktualizowany - raczej co jakiś czas. Ale po prostu kiedy te zmiany są wprowadzane, to je widać. Nie działa to na zasadzie zmian dla zmian. Nie ma aktualizowania systemu dla śmiesznych korekt. Aktualizacja zawsze albo usprawnia jakieś możliwości, albo po prostu daje nowe. I właśnie o takie kwestie powinno tutaj chodzić.

pruto
    pruto

Początkujący

• Użytkownik
    • PipPipPip
    • 45 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 06:39

Przecież wszystkie aktualizacje masz wymienione na ich stronie internetowej.

Do aktualizacji dochodzi raczej kilka razy do roku. Moim zdaniem to odpowiednia częstość załatwiania tematu. 

Gdyby ludzie mieli to aktualizować częściej, to pewnie by się irytowali, a to mają te aktualizacje raz na kiedy, ale konkretne.

Mnie np. irytują programy, które co trochę chcą pobierania aktualizacji...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych