Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Jak zarobić troszkę kaski nic nie robiąc?

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie
Adrian
Adrian

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 23 październik 2012 - 16:29

Właśnie zleciłem wypłatę i dostałem ją w 30 minut :):)
Dołączona grafika

Email: Adrian.Jagiello[at]hotmail.com

Forum World of Warplanes

bartez
bartez

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano 23 październik 2012 - 18:19

Scamy działają na zasadzie na początku wypłacamy potem robimy w chu... Nie jeden program tego typu tak robił, gdzie po roku działalności zamykali interes przestali wypłacać i sporo na tym zarabiali.

Adrian
Adrian

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 23 październik 2012 - 19:26

O tym wiem. I co z tego?
Przecież nawet przez ten rok na pewno zarobisz na wypłatę i zdążysz wypłacić.
Po za tym podaj mi link do scamów surfbarów, które zescamiły się w ciągu roku. Na pewno jest ich mniej niż tych, które płacą już ponad rok.

Forum World of Warplanes

bartez
bartez

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano 25 październik 2012 - 20:36

A co jak nie zdążysz? Jak dla mnie to strata czasu, ale wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie podam ci linków bo się w to aż tak nie bawiłem, bawił się za to kumpel i opowiadał jak jedna taka strona go oszukała. Poza tym często widuję oferty takich skryptów, gdzie piszą nawet scenariusze, jak zarobić ileś $$$ w rok i zwinąć interes.

Jak ktoś chce to niech próbuje, tylko, żeby się potem nie dziwił że stracił całą kasę zarobioną bo firma zwinęła interes.

Kede
Kede

Średnio zaawansowany

• Hosting
  • 246 postów

Napisano 25 październik 2012 - 20:54

Ale wypłatę dostał więc w czym problem? Chcesz mieć gwarancje zysku? Podpisz umowę i idź do pracy. Proste.
Usługi seo i design
Jeżeli Ci pomogłem kliknij przycisk +Dołączona grafika po prawej stronie pod moim postem ;)

bartez
bartez

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano 25 październik 2012 - 22:29

Ale czy ja narzucam Wam swoje zdanie? Piszę tylko co uważam, róbcie sobie co chcecie.

RafoX
RafoX

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisano 26 październik 2012 - 02:15

Ale wypłatę dostał więc w czym problem? Chcesz mieć gwarancje zysku? Podpisz umowę i idź do pracy. Proste.

Ja właśnie ostatnio tak ciągnę mam stałą umowę na rok nie interesują mnie żadne cpm cpc itp mam stałą kasę co miech i reszta mnie wali.

Jeśli serwery Vps i www to tylko

logo.gif

polkom21
polkom21

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 26 październik 2012 - 12:05

No spoko wypłacalni są. A jaki jest przelicznik punktów? Może bym się pobawił w takie coś jak jest to opłacalne ale trochę mi szkoda zaśmiecania komputera i przeszkadza on jak się chce popracować trochę na komputerze.

Adrian
Adrian

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 26 październik 2012 - 16:34

Przelicznik:
wrzesień/październik był $0.0965 czy jakoś tak
Ostatnio jak zlecałem było to ponad $0.08 z hakiem za 1000 punktów.

Sam program nie zżera dużo pamięci procesora itp., a jeśli komuś ten bannerek przeszkadza można go odpalić na wirtualnej maszynie i wysunąć za pulpit (normalnie się nie da, ma blokadę).

@bartez - To jest strona do zarabiania typu surfbar. Czy ty na pewno mówisz o surfbarach?
Ogólnie zarabianiem w sieci na tego i innego typu serwisach interesuję się jakieś 2 lata i jakoś nie spotkałem się z surfbarem, który by nie wypłacał.
I też nie widziałem nigdzie jego skryptu wraz z instrukcją.

Jakieś Hyipy, Ponzi(Inwestycje), szczególnie Ponzi(oferują duży procent, np. 20% zysku w dzień) średnio wytrzymują 1 tydzień. Niektóre znikają w ten sam dzień co powstały, a admin za to może już jechać na wakacje.

Więc zastanów się nad tym co mówisz, bo to że twój kolega miał problemy z jakimś Ponzi, bądź ew.buxem to nie znaczy, że wszystkie strony na których można zarabiać to SCAMy.
Surfbary są praktycznie najpewniejsze ze wszystkich innych metod.

Forum World of Warplanes

polkom21
polkom21

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 26 październik 2012 - 18:13

A jest jakiś sens na wirtualnej maszynie odpalać skoro ona strasznie obciąża zasoby komputera?

bartez
bartez

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów

Napisano 26 październik 2012 - 22:02

Można tak odpalić, że nie zużyje dużo zasobów, generalnie minimalna wersja XP wgrana + ograniczenie RAM i na CPU i wtedy nie ma mowy, żeby muliło. No chyba, że komputer ma 2GB lub mniej.

Bartek M
Bartek M

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 29 październik 2012 - 16:38

Nie ufam tego typu programom. Nie ma pieniędzy za nic nie robienie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych