Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Jak zarobić troszkę kaski nic nie robiąc?

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie
Adrian
Adrian

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 29 październik 2012 - 23:19

Nie ufam tego typu programom. Nie ma pieniędzy za nic nie robienie.

A widzisz mój dowód wypłaty podany wyżej?

I to nie jest nic nie robienie, a odpalenie bannerka na pulpicie i oglądanie bannerów reklamowych.

Email: Adrian.Jagiello[at]hotmail.com

Forum World of Warplanes

blazo
blazo

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 15:06

A widzisz mój dowód wypłaty podany wyżej?

I to nie jest nic nie robienie, a odpalenie bannerka na pulpicie i oglądanie bannerów reklamowych.

Wróżę karierę stróża... Skoro masz zamiłowanie do oglądania banerków reklamowych i uważasz to za pracę... Bądź za coś robienie (pożytecznego rzecz jasna).

Za tą kasę, którą oni Ci proponują to nawet na prąd nie zarobisz... Więc defacto dokładasz do interesu.
A to, że teraz wypłacają nie znaczy, że zaraz nie przestaną.

A teraz pytanie klucz ;] Gdzie są dane firmy ;) Gdzie firma ma siedzibę?
Bo coś mi się wydaje, że to nie firma, nie ma siedziby -> kasa poszła z prywatnego konta ;)

Adrian
Adrian

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 15:20

Wróżę karierę stróża... Skoro masz zamiłowanie do oglądania banerków reklamowych i uważasz to za pracę... Bądź za coś robienie (pożytecznego rzecz jasna).

Za tą kasę, którą oni Ci proponują to nawet na prąd nie zarobisz... Więc defacto dokładasz do interesu.
A to, że teraz wypłacają nie znaczy, że zaraz nie przestaną.

A teraz pytanie klucz ;] Gdzie są dane firmy ;) Gdzie firma ma siedzibę?
Bo coś mi się wydaje, że to nie firma, nie ma siedziby -> kasa poszła z prywatnego konta ;)

Znalazł się. Ty masz chyba jakieś kompleksy - 3 ostanie posty na forum napisane przez Ciebie i we wszystkich coś Ci nie pasuje..

Ale dobrze, odpowiem Ci.
Więc tak - Gdzie ja napisałem, że uważam to za pracę?
Czy ja dokładam do interesu, bo na prądzie źle wychodzę?
Myślisz, że jestem aż tak popieprzony, żeby włączać komputer np. na całą noc, żeby sobie punktów dobić? Nie! Program włączam podczas, gdy korzystam z Internetu tak jak ty. Chyba lepiej, że zarobię te 10 euro na miesiąc. Może nie jest to wieelka kasa, ale na pewno pokryje sporą część rachunku za prąd liczonego za włączony komputer, nie prawdaż?

Co do danych firmy. Nie wiem, nie mam pojęcia. Wiem tylko, że właściciel jest francuzem.
Po co mi te dane? Przestaną płacić to przestaną i kasy nie dostanę..
Jeśli Ciebie to tak irytuje, to spoko, nikt Ci przecież nie każe ściągać i odpalać programu. Mi ten bannerek w ogóle nie przeszkadza i jeśli przestaną płacić to ani w ogóle nie będę miał żalu.

I nie myślcie, że ja robię wszystko, tak się tutaj tłumaczę żeby nałapać poleconych.
Opisałem system, bo wiem, że jest wiele osób, które z chęcią odpalałyby sobie ten program, np. podczas grania w Minecrafta ( w okienku). Postarają się, to w 2 miesiące mogą mieć np. Premium do owej gry, które kosztuje prawie 20euro.

Email: Adrian.Jagiello[at]hotmail.com

Forum World of Warplanes

pruto
pruto

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 12:37

Powiem tak... Mam stronkę o tematyce pożyczkowej, na niej wstawione reklamy programu partnerskiego ProfiCredit. Wyciągam na tym nawet kilka stówek miesięcznie. Płacą 2% od wartości pożyczki, a tutaj nie dają pożyczek po 200 zeta, najwyższa suma to bodaj 25 koła. Pozostaje tylko kwestia znalezienia klienta na pożyczki ;-)

dobro
dobro

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 33 postów

Napisano 20 lipiec 2013 - 11:21

A jak z legalnością takiego biznesu?

jarek6
jarek6

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 20 sierpień 2013 - 13:13

A jest jakiś sens na wirtualnej maszynie odpalać skoro ona strasznie obciąża zasoby komputera?

Jest sens - jeśli komuś za prąd płacą rodzice lub mieszka w akademiku ;)

Jeśli już zarabiać w sieci, to na jakimś programie partnerskim. Ja jestem zapisany do https://najtanszedom...gram-partnerski (jak widać po mojej sygnaturce na forum).

Futurehost - profesjonalny hosting dla wymagających. 10% rabatu z tego linka!!!

(a ja zarabiam dodatkowo 10% prowizji jako partner)

zbigniew.w
zbigniew.w

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 grudzień 2013 - 14:17

nic nie robiąc.. hehe to ciężko :) Ja nawet średnio wierzę w te cudowne zarabianie klikając w reklamy.

nant3s
nant3s

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 18 grudzień 2013 - 12:37

Jeśli chodzi o e-biznes to najlepiej zrobić jakiś portal ogłoszeniowy... wypromować i wypozycjonować go i masz spokoj, a kasa wpada ;) Skolei jeśli chodzi o biznes to jest jeszcze mniej pracy... tzn kupujesz nieruchomość i ją wynajmujesz (domy, mieszkania) :)

Pozdrawiam i zapraszam : okna-gospodarcze.pl, golem-dom.pl.

telkomtor.pl - naprawy laptopów i GSM

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych