Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Likeplus nowy sposób promocji strony?

- - - - - fb like google+

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie
yeocki
yeocki

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 luty 2013 - 15:35

Witam,
Chciałbym was zachęcić do skorzystania z serwisu Likeplus, dzięki tej stronie w łatwy sposób możecie zdobyć lajki na fb lub plusy na google.

Jest to moim zdaniem bardzo ciekawa forma reklamy, coraz większy ruch na stronach generowany jest właśnie przez takie fanpage, a pozycja w google wzrasta od tych plusów, sam dopiero testuje stronę i już na pierwszy rzut oka widać profesjonalizm z jakim została wykonana.

Punkty można zdobywać, lajkując bądź plusując inne strony istnieje również oferta kupna punktów.
Osobiście uważam to za ciekawą formę promocji witryny i sam z niej korzystam

Jeżeli by ktoś zechciał przetestować stronę, proszę o rejestrację z tego reflinka. Tobie nie zaszkodzi, a mi naprawdę pomoże:
http://likeplus.eu/?...b718a42c3219426
Dziękuję i pozdrawiam yeocki
  • 0

Cold
Cold

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 15 luty 2013 - 17:20

Wymiana fanów bardzo osłabia witrynę, już nie mówiąc o tym, że to niezgodne z zasadami FB. Jeśli nakryją cię na sztucznych fanach to fanpage może zostać usunięty.

• 0

Polecam TechCorner.pl. Jeśli lubisz podkręcać to czeka na Ciebie Wielka Lista Chipsetów podatnych na OC.

Kede
Kede

Średnio zaawansowany

• Hosting
  • 228 postów

Napisano 15 luty 2013 - 23:50

Osłabia witrynę w jakim sensie? A jak mają odkryć sztucznych fanów? W dobrych serwisach konta wyglądają a czasem nawet są kontami realnymi. Jeżeli przyrost jest nienaturalny to mogą zablokować czasowo fanpage. (choć jeszcze się z tym nie spotkałem).

• 0
Usługi seo i design
Jeżeli Ci pomogłem kliknij przycisk +rep_up.png po prawej stronie pod moim postem ;)

jsmp
jsmp

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano 19 luty 2013 - 20:52

@Kede osłabia witrynę pod wieloma aspektami.

- rośnie licznik, jest wrażenie, że wszystko jest ok. 

- z czasem lub nawet bardzo szybko a) odklikują Like'a (więc się traci), B) ukrywają posty i widoczność kolejnych (więc tracimy choć się wydaje, że tak nie jest). Hmm, niby nie aż tak źle - ale jednak. Ale to nie koniec.

- na FB istnieje odpowiedni ranking, który ustala priorytet poszczególnych wiadomości, jak i całych stron. Na podstawie tych czynników pewne treści są publikowane częściej inne mniej. Nic strasznego - dosyć prosty mechanizm. Tak, problem w tym, że owa widoczność i priorytet są ustalane na podstawie przede wszystkim interakcji z  treściami. Co z tego wynika? Że mając dużo fanów, którzy realnie nie są zainteresowani tym co publikujesz (bo są sztucznie dobrani do profilu), szkodzi się swojej witrynie - bo właśnie obniża to ten ranking, już nie mówiąc o tym - że nie trafisz do swoich odbiorców ;)  - Dodatkowo, ok przeanalizujmy przykład - masz 1000 fanów. Przykładowo prowadzisz firmę marketingową. Problem w tym, że twoimi odbiorcami są 13-17 latkowie, którzy chcieli sobie podbić swoją stronkę (więc musieli odpowiednio dużo innym naklikać, aby zyskać punkty). I co, chcesz mnie czy siebie przekonywać, że to Twoja grupa wiekowa? :) Kupowanie lajków stanowi generalnie kiepski pomysł, a wręcz jeden z 3 błędów w działaniach w social mediach - o czym co nieco napisałem w artykule.

Po drugie zawsze rodzi się we mnie pytanie - po co? Bo nic oprócz podbudowania własnego ego mi do głowy nie przychodzi. Jakość fanów zerowa, ich zainteresowanie tym co publikuje również - no ale generalnie ładnie można popatrzyć, że cyferki idą w górę ;) 

• 0
Dowiedz się jak pozycjonować stronę w Google?

Poznaj 8 sposobów jak zwiększyć ruch na stronie!

czekoladka
czekoladka

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 12:37

moim zdaniem kupowanie lików na fb trochę mija się celem, bo nie daje nam żadnych informacji na temat rzeczywistej popularności naszego produktu

• 0

termipl
termipl

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 14 kwiecień 2013 - 22:34

A ja dalej zastanawiam się nad tym, jak tacy fani są w ogóle cokolwiek warci? Dla głupich statystyk szkoda się w to bawić.

• 0

Jeśli są na forum studenci, to pewnie chcieliby poznać ranking kont studenckich który prezentuje na bieżąco wszystkie konta bankowe które są najtańsze, albo całkowicie bez opłat. Ze swojej strony polecam Alior Sync, który oferuje w 100% darmowe konto dla studenta.

handler
handler

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 15 kwiecień 2013 - 23:30

Jeśli ktoś sprzedaje FP czy stronkę to tam liczą się jedynie liczby. Do tych celów są stworzone takie strony właśnie.

• 0

Kaszuby - piękne miejsce w Polsce gdzie możecie wypocząć pośród lasów i jezior. Cisza, świeże jedzenie oraz brak dostępu do internetu - kto z nas nie chciałby tak spędzić wakacji? Zapraszam na moją stronę: agroturystyka na Kaszubach

nant3s
nant3s

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 20 grudzień 2013 - 09:52

Z tego co wiem to likeplus nie jest do strony tylko do zdobywania like na fanpage... zdobywanie like odbywa się tam "naturalnie" więc moim zdaniem nie powinno być żadnego bana ;)

Pozdrawiam i zapraszam: telkomtor.pl, telnot.pl.

• 0

telkomtor.pl - naprawy laptopów i GSM

NitrousNDF
NitrousNDF

Nowicjusz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 12 styczeń 2014 - 04:49

Wg. mnie takie wymiany są bez sensu... kolega jsmp bardzo ładnie to opisał.

• 0

<b>Hello World</b>

marekk
marekk

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 17 styczeń 2014 - 00:43

Przecież nie ma sensu, jak dla mnie sztucznie podnosić liczby lajków...

• 0

W wolnym czasie zajrzyj obowiązkowo na moją stronę: http://www.alkoh.pl/

Michał
Michał

Początkujący

• Aktywny
  • 88 postów

Napisano 18 styczeń 2014 - 12:41

@marekk tak ale może stanowić dobry start dla nowo utworzonych fanpejdży- [moim zdaniem] fanpage który ma już jakąś ilość fanów będzie chętniej lajkowany, niż taki którego "nikt nie lubi" ;)   Oczywiście z umieram- pakiet max 50 fanów wystarczy, więcej to by była przesada. Można również przeprowadzić kampanie reklamową fanpejdżu na fb, gdzie lajkować będą jedynie realni użytkownicy którzy zechcą to polubić.

• 0

Michał- dawniej- Michu.

hightower
hightower

Początkujący

• Aktywny
  • 112 postów

Napisano 07 luty 2014 - 18:42

i potem mamy profile na 1000 fanów i zero aktywności pod wpisami....

bardzo wiarygodny profil.

• 0
Projektujemy nowoczesne, funkcjonalne serwisy internetowe. Głównie nastawieni jesteśmy na przejrzystość i czytelność przekazu tworzonego serwisu.Kreujemy tylko indywidualne koncepcje od podstaw wg. swojej własnej stylistyki. Tworzenie stron hauerpower.com oraz blog z inspiracjami - inspiracje i ciekawostki ze świata grafiki na naszym facebooku.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fb, like, google+