Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Gdzie skutecznie reklamować ?

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie
erahyah
erahyah

Nowicjusz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 14 marzec 2013 - 22:12

Gdzie reklama, jest warta świeczki ?

Na innych forach, gdzie jest to dozwolone ? Jak myślicie ? Proszę o rade :D

czekoladka
czekoladka

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 03 kwiecień 2013 - 14:09

to wszystko zalezy co, jakie usługi chcesz promowac, bo od tego zalezy jaki najlepszy będzie sposób i kanał dystrybucji

meksyk33
meksyk33

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 11 kwiecień 2013 - 11:53

Ja jednak stawiam na wszykukiwarki internetowe. W Polsce ich popularność jest niezagrożona.

________________________________________________________________________________________________________________________

Skuteczne pozycjonowanie stron Gdańsk.

termipl
termipl

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 14 kwiecień 2013 - 22:23

Najlepsza reklama jest na forach o zbliżonej tematyce - wtedy możesz zgarnąć ruch na swoją stronę a to się liczy.

Jeśli są na forum studenci, to pewnie chcieliby poznać ranking kont studenckich który prezentuje na bieżąco wszystkie konta bankowe które są najtańsze, albo całkowicie bez opłat. Ze swojej strony polecam Alior Sync, który oferuje w 100% darmowe konto dla studenta.

Eizzy
Eizzy

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 22 sierpień 2013 - 12:47

Fora tematyczne jak najbardziej, reklamuj się też na facebooku (w końcu sporo osób z niego korzysta).

Wizerunek w Social Media jest ważny.

Istotne, aby zdobyć wartościowych użytkowników  ;)

latający
latający

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 wrzesień 2013 - 12:38

Można jeszcze pomyśleć o jakiejś kampanii na portalach społecznościowych, bo to też jest bardzo dobra forma reklamy. Zakładamy konto i celujemy w grupę, która nas interesuje. Oczywiście wszystko zależy od tego, co chcesz reklamować, bo o tym nie napisałeś, a bez tego ciężko jest doradzić.

hightower
hightower

Początkujący

• Aktywny
  • 112 postów

Napisano 21 wrzesień 2013 - 19:49

w google :)

a na serio : fajny, ciekawy serwis, masa przydatnych informacji i pójdzie. lekkie podlinkowanie, zabiegi SEO.

Projektujemy nowoczesne, funkcjonalne serwisy internetowe. Głównie nastawieni jesteśmy na przejrzystość i czytelność przekazu tworzonego serwisu.Kreujemy tylko indywidualne koncepcje od podstaw wg. swojej własnej stylistyki. Tworzenie stron hauerpower.com oraz blog z inspiracjami - inspiracje i ciekawostki ze świata grafiki na naszym facebooku.

czekoladka
czekoladka

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 09:51

Też mi się wydaje, że dobrze jest zainwestować w pozycjonowanie. Google to potęga i każdy najpierw tam sięga po informacje.

czesiek.poznanski
czesiek.poznanski

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 listopad 2013 - 13:52

Portale społecznościowe, pozycjonowanie... proponuję też marketing szeptany tudzież wirusowy :)

kocioł
kocioł

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 24 listopad 2013 - 11:18

Google AdWords, Onet Boksy

Zapraszam na moją pierwszą stronę: www.kredytoo.pl

Pozdrawiam

ewelina546
ewelina546

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 grudzień 2015 - 17:01

A co chcesz reklamować? Każdy decyduje się na reklamę w Internecie bo to chyba najtańsza opcja, tak samo jak pozycjonowanie. Nie wiem co dokładnie chcesz reklamować, ale wiele firm inwestuje w upominki i gadżety dla swoich potencjalnych klientów. Ja również prowadzę i zdecydowałam się na odzież reklamową. Możesz poszukac pomysłu na własne gadżety. Polecam stronę http://www.topgadzety.com.pl/ Mają bogatą ofertę. 

meksyk33
meksyk33

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 07:48

W przypadku płatnych systemów reklamowych najlepsze efekty przynosi Google Adwords... długo długo nic i później Facebook Ads. Kiedyś spore nadzieje wiązałem z AdTaily, ale trochę się przeliczyłem. Nie generują takiego ruchu jakiego bym oczekiwał.

Wracając do google adwords, wiele osób popełnia ten błąd, że dosypuje kasę do systemu, ale przez brak optymalności przy jej ustawieniu, koszta rosną. Czasami jednak lepiej zlecić to komuś, kto zajmuje się tym na co dzień. My np zlecamy to do Funkymedia - LINK

Czy są drodzy? To rzecz względna. Jeżeli komuś zależy na wartościowym ruchu to nie, bo przynosi on duże korzyści. Wrzucam jeszcze do nich nr tel: (42) 636 31 83

Warto zadzwonić i obgadać temat.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych