Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Szukam jakiejś dobrej agencji do rozpropagowania Fanpage

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie
biały123
biały123

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 24 kwiecień 2013 - 22:00

Witam!

Pytanie jak w temacie. Poszukuję jakiejś firmy która zajmuje się rozpropagowywaniem fanpage - czyli jego reklamą i zwiększaniem naturalnie lajków, fanów - wiecie o co chodzi....

shelby
shelby

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 01 maj 2013 - 20:17

To zależy, wiesz generalnie możesz np. samemu zaprosić znajomych którzy będą tam coś robić, klikać itd.

Z czasem marketing wirusowy zadziała i będzie się to rozprzestrzeniać samo :) Znajomi znajomych będą lajkować i tak to będzie szło - taka reakcja łańcuchowa.

MieszkoPierwszy
MieszkoPierwszy

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 maj 2013 - 13:53

Ja od dawna korzystam z usług Cyrek Internet Technologies i jestem bardzo zadowolony. Współpracuję z osobami, które się znają na marketingu szeptanym, do tego nie musiałem nic wydać na "kupionych" lajkowiczów.

julla
julla

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 22 maj 2013 - 20:03

Jeśli wykonujesz marketing szeptany tak samo jak to napisałeś, to chyba nie jest to najlepsza opcja.

Zapraszam wszystkich Was tutaj gdzie uzyskasz idealne meble sosnowe, drewniane, bukowe które poprzez sklep internetowy możesz zamówić do własnych drzwi albo odebrać np. w Warszawie, Krakowie, Szczecinie itd.

czekoladka
czekoladka

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 04 listopad 2013 - 09:49

To prawda akurat marketing szeptany, aby był wykonany dobrze musi być zlecony profesjonalistom. Z tego co wiem to w tej branży bardzo doświadczona jest firma bizzit.pl moi znajomi kiedyś z nimi współpracowali i twierdzili, że faktycznie wpłynęło to na zwiększenie świadomości ich marki w Internecie, a tym samym na wzrost ilości ich klientów.

zbigniew.w
zbigniew.w

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 grudzień 2013 - 14:14

Dokładnie. Wiele agencji dziś zajmuje się takimi kwestiami - zarówno tworzeniem stron internetowych, opieką nad "fanpage"  i promocją. Na własną rękę trudno jest działać, bo potrzebna jest odpowiednia wiedza. Bez niej czasem można wręcz zaszkodzić swojej firmie. Takie czasy... Internet to masa informacji, a konkurencja jest duża... Warto poszukać fachowców.  Ja bardzo cenię sobie współpracę z BROKER MEDIA z Warszawy. Powierzyłem im wszystkie kwestie związane ze stroną i nie zaprzątam sobie tym głowy :)

nant3s
nant3s

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 17 grudzień 2013 - 15:33

Proponuje samemu się pobawić Fanpage.. nie jest to trudna sprawa i wiesz, że to będą naturalne Like... bo takie firmy zawsze wrzucą do np. Likeplus i masz sztycznych znajomych tak więc szkoda kasy. Pododawaj swoich znajomych, umieszczaj jakieś treści/ciekawostki/zdjęcia zwiazane z Fanpage i dobrze działają konkursy na zwrost lajków... więc zamiast tracic kase na zapłate dla firmy lepiej przeznaczyć ją na nagrody :) !

Pozdrawiam i zapraszam : exbus.org, zakmot.pl.

telkomtor.pl - naprawy laptopów i GSM

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych