Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Comandeer

Comandeer

Rejestracja: 03 sie 2012
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna
-----

Moje tematy

Wycena projektu platformy komunikacyjnej

12 marzec 2014 - 23:49

Znalazłem to na swoim dysku twardym i lekko zaktualizowałem, co to by przystawało do dzisiejszej rzeczywistości (załącznik)
jak widać, ogólne założenia są i to dość konkretne. w skrócie: chodzi o to, co Google robi z Hangouts, czyli e-mail, SMS, MMS, komunikator, wideorozmowy, gołąb pocztowy w jednym. wszystko okraszone nutką JS
jak można zauważyć w briefie, projekt jest raczej skrajnie utopijny, bo a) korzysta z zaawansowanych technologii webowych (ręka w górę kto pisał aplikację z wykorzystaniem STUN i ElasticSearch ;)) B) jest cholernie rozlazły (z powodzeniem można to rozdzielić na 3-4 mniejsze projekty).
jednakowoż ciekawi mnie jaką cenę za to byście wzięli i dlaczego ;) jeśli za mało szczegółów - chętnie dopowiem

i nie, nie szukam wykonawcy (nie mam zamiaru spłacać kredytu do końca życia), po prostu ciekawi mnie na ile wyceniacie robociznę za taką spasioną kobyłę

Kiedy pojawi się PHP 5.5?

27 grudzień 2013 - 14:01

W DA widzę jedynie opcję zmiany PHP z domyślnego 5.2 (btw czemu ta super przestarzała wersja wciąż jest domyślna?) na 5.3 i 5.4, natomiast brakuje mi bardzo 5.5. Jego premiera była już pewien czas temu i prawdę powiedziawszy nie zauważyłem, żeby ktokolwiek się tym przejął ;)
A PHP 5.5 ma jeden bardzo ważny feature, na którym mi dość szalenie zależy: generatory. Chyba nie ma przyjemniejszego sposobu na iteratory (new \RecursiveIteratorIterator... nie, po prostu się nie da).
Pytanie moje brzmi: kiedy można się spodziewać pojawienia się PHP 5.5 dla kont osobistych standard?