Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Jaki hosting wybrać?

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie
ssylllwiaa
ssylllwiaa

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 styczeń 2014 - 11:32

Witam, przejrzałam całe forum i nie znalazłam info, które mnie interesuje. Jestem totalnym laikiem w tworzeniu stron, hostingu itp. Chcę rozwinąć swoją domową działalność (rękodzieło różne) na www. Znalazłam firmę Funkymedia i nakręciłam się, że u nich mogę wszystko (utworzenie strony, hosting, pozycjonowanie, ew. logo). Czy słyszeliście coś o nich? Czy ktoś może mi udzielić rady?

• 0

benzynowiec
benzynowiec

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 15 styczeń 2014 - 18:58

Na inny forach nie zbiera zbyt dobrych opinii.

• 0

pruto
pruto

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 06 luty 2014 - 16:30

Zacznij od konta Hekko za 70 zeta. Będziesz miał domenę PL w cenie. Takie serwisy nie generują wielkiego transferu, bo nie umieszczają plików.

Zanim strona zrobi się popularna, minie sporo czasu, wtedy dopiero ewentualnie możesz zmienić pakiet na wyższy.

• 0

webka7
webka7

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 18:56

Po co ładować się w drogie serwery, skoro macie taki Firehost z wielokrotnie niższymi stawkami?
Moim zdaniem to poronione... Tanie serwery robią swoje, nie sprawiają żadnych problemów, działają szybko i właśnie na takie usługi radzę stawiać.
Nie ładujcie się w drożyznę.

• 0

zeki
zeki

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 08 grudzień 2016 - 21:45

Po prawie 3 latach spamerze wciskasz ten firehost? Jesteście wszędzie, nie ma forum tematycznego żebyście nie upychali w każdym możliwym wątku tego hostingu. Ani to szeptanka, ani linkowanie jak widać. Gówniana robota agentów co im od posta płacą :/ Tak mnie wq!@#$%, że nawet tam nigdy nie zajrzałem i nigdy chyba tego nie zrobię. Klientom też doradzam inne rozwiązania. Nachalna promocja na ogół równa się tandetnej usłudze.

• 0
Integracja Sensoryczna Góra Kalwaria
Ratunku! Jakiś krokodyl spożywa mnie wbrew mojej woli! - król Julian

pruto
pruto

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 16:32

Nie stresuj się chłopie ;-)

A może po prostu ten ktoś posiada tam konto?

Miej głęboką wiarę ;-)

• 0

webka7
webka7

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 18:54

Firehost. Nawet najmniejszy pakiet. Kilka stron postawisz na jednym koncie. Masz darmowy test, dobry support, wybierasz panel zarządzania. Przynajmniej przez tych kilka lat usługa niezawodna. Odpal sobie test.

• 0

pruto
pruto

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 15:18

Każdy hosting chyba robi backupy. Hekko ma chyba z przed 7 dni najstarsze (chyba).

Ale ja i tak robię je ręcznie co jakiś czas. Akurat mam takie serwisy, które nie są bardzo często aktualizowane.

Największe znaczenie przy hostingu ma support i stabilność. Cena jest mniej ważna bo i tak serwery w Polsce kosztują grosze. 

• 0

webka7
webka7

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 18:07

My od lat na Firehost i jest ok. Kasa mała, niezawodność, solidność, dobre parametry i support.
Oczywiście każdy może mieć swoje oczekiwania - testujcie serwer, sprawdzajcie jak to działa, dobierzcie pakiet.
Wtedy będzie ok.

• 0

StartCV
StartCV

Nowicjusz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 15 luty 2019 - 21:45

Jak na małą stronę to wystarczy np seohost.pl

• 0