Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Wykonanie lub przerobienie strony

- - - - - Poszukuję

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu
falco91
falco91

    Żółtodziób

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
#1

Napisano 29 kwiecień 2014 - 07:13

Opis oferty:

 

szukam firmy bądź freelancera, który podejmie się modernizacji lub wykonania nowej strony, która znajduje się pod adresem www.inzynierbudowy.pl. Generalnie chodzi o wykonanie strony, która będzie prosta, czytelna, bez żadnych wodotrysków, ale zarazem funkcjonalna i intuicyjna. Silnik strony może być na ogólnodostępnych bądź autorskim skrypcie, ważne żeby w przyszłości można byłą ją dodatkowo rozbudowywać o nowe funkcje. Oczywiście ważną kwestią jest też przystosowanie strony pod pozycjonowanie.

 

Projekt graficzny będzie dostarczony zleceniobiorcy, później będą wprowadzane ewentualne zmiany, które będą problematyczne dla rozwiązań technicznych podczas pisania kodu, gdyby jakiejś rzeczy „nie dało” się wykonać to oczywiście jest możliwość zmian, nic nie będzie na sztywno założone. Mimo tego do oferty proszę również dołączyć koszt wykonania szaty graficznej.

 

Istotne elementy, które by mnie interesowały to newsletter; połączenie forum ze stroną, tzn. możliwość logowania się tym samym loginem; ciekawe wyświetlanie artykułów i reklam; możliwość dodawania jakiś wydarzeń; ewentualnie osobny dział z produktami budowlanymi, możliwość ich zgłaszania. To tak ogólnie.

 

Ze względu na ograniczony budżet, powyższe założenia muszą mi wystarczyć, ale proszę również osobno doliczyć możliwość dodawania firm, ogłoszeń budowlanych, ofert pracy oraz innych ciekawych funkcji, które jako profesjonaliście polecacie na tego typu stronach.

 

Pozdrawiam 

Kontakt:

PW


  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Poszukuję