Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Ekipy do forum.

- - - - - Poszukuję

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu
Child
Child

  Żółtodziób

 • Użytkownik
 • Pip
 • 0 postów
#1

Napisano 20 lipiec 2014 - 12:48

Witam! Ogólnie pisząc - od roku planuje stworzyć serwis mający na celu promowanie nowych, jak i tych starszych projektów. Przyszedł czas na organizowanie ekipy, dlatego też na wstępie napisze coś o serwisie następnie przejdę do opisu całości.
 
Próbując otworzyć coś takiego tylko o Grand Theft Auto, zauważyłem, że nie ma to najmniejszego sensu ponieważ gracze wolą siedzieć na czymś co znają, kolejnym minusem był brak zgranej ekipy. Od jakiegoś czasu stwierdziłem, że nie poddam się i otworzę to jeszcze raz w lepszej edycji. Zmieniłem całkowicie silnik forum, stworzony autorski layout, zaprojektowany specjalnie pod serwis przyczyni się do osiągnięcia niemożliwego. Różnorodność oraz połączenie dwóch najczęściej grywanych gier pozwoli na ciekawy oraz innowacyjny serwis. Głównie będziemy opierać się na pisaniu różnych aktualności związanych z CS jak i GTA, jednak postanowiłem rozszerzyć to o recenzje, nowości z danych projektów, opinię graczy oraz wiele innych. 
Kolejnym atutem będzie działalność od wakacji, każdy ma więcej czasu dlatego też z pewnością przyczyni się to do stopniowego rozwoju. 
 
Poszukuję:

 • Moderator - osoba zajmująca się głównie opieką nad treścią forum, pilnowanie czy żaden z użytkowników nie złamał zasad regulaminu, pomaganie, odpowiadanie na pytania związane z projektem. Wymagam głównie znajomości silnika MyBB, doświadczenia, pomysły oraz chęci do pracy. Nie można także zapomnieć o wymogach związanych z kulturą, ortografią oraz interpunkcją.
 • Support - grono osób zajmujące się wybranym działem forum, pomaganiem, odpowiadaniem na pytania, dodawaniem kolejnych aktualności, newsów związanych z świata CS czy też GTA. Wymagam doświadczenia z daną grą, kultury, ortografii, interpunkcji zapału do pracy.
 • Redaktorzy - kolejna grupa mająca znaczące zadanie dla serwisu, będą dodawali newsy, recenzje, zapowiedzi oraz wiele innych. Podsumowywując wymagam wszystkiego co wyżej plus umiejętności pisania ciekawych, długich artykułów. 
 • Developer - osoby zajmujące się reklamą projektu ia innych ZGODNYCH serwisach. - NOWA!
 • Inne - jeżeli chciałbyś/chciałbyś zająć się czymś innym, napisz do mnie.
   
  Coś o mnie:
  Mam na imię Kuba, za mną już siedemnaście wiosen. Jeszcze rok temu chodziłem do Technikum elektronicznego, jednak przeniosłem się do Liceum Ogólnokształcącego. Jestem osobą, która zazwyczaj daje z siebie sto procent. Jakieś trzy lata temu zadecydowałem że swoją przyszłość nie zmarnuje na kopalni. Mam zamiar zostać zawodowym strażakiem, na dany moment niestety nie idzie to w dobrym kierunku. Szkoła daje porządnie "kopa", na szczęście jakoś to idzie i potrafię połączyć przyjemność z obowiązkiem. Wracając do swojego charakteru, jestem osobnikiem, który nienawidzi ludzi mających siebie za bogów wszechświata. Jeżeli ktoś mówi mi że w wszystkim, w czym się da on jest najlepszy to automatycznie jest u mnie przegrany. Dodatkowo jestem bardzo czepialski niestety nie zawsze przynosi to efekt pozytywny.
   
  Kontakt:
  Gadu-Gadu:50587403
  Skype: jakub.child
  E-mail: kubuss96@interia.pl
  Forum: grand-strike.pl
   
   
 • [/list]

 • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Poszukuję