Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Dhosting.pl - Elastyczny Hosting

- - - - -

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu
Premiumdfirma
Premiumdfirma

    Żółtodziób

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
#1

Napisano 08 styczeń 2021 - 13:07

logo-size.png

Oferta hostingowa Dhosting

Wydajność serwera

Jednostka została zbudowana na bazie 1 Ghz procesora i 1 GB RAM, co zapewnia odpowiednią moc obliczeniową do tego, aby hostowane strony działały niezwykle sprawnie. Ponadto wszystkie dane spoczywają na dysku SSD o pojemności 50 GB.

Stały abonament

To, co zasługuje na szczególną uwagę to fakt, że opłata abonamentowa w ramach korzystania z usług jest stała i wynosi 200 zł rocznie.

Obsługa i dodatkowe benefity

bezpłatny adres IP, transfer bez limitu i nielimitowaną liczbę kont e-mail. Ponadto w cenie tej zawiera się również instalacja certyfikatu SSL, czy stała, całodobowa i całotygodniowa opieka administratorów hostingu.

Płacisz gdy korzystasz

Jeżeli opisane zasoby są dla Ciebie nie wystarczające, możesz zdecydować się na zlecenie usługi analizy potrzeb. Ma ona na celu określenie najlepszej, możliwej konfiguracji hostingu do planowanych przez Ciebie zastosowań. Pamiętaj jednak, że zarówno analiza, jak i dodatkowe zasoby kosztują, ale płacisz jedynie za to, co aktualnie wykorzystujesz.

Zamów Dhosting i otrzymaj rabat!

Plusy

Stała cena

Niektóre osoby do wad mogą zaliczyć cenę. 200 zł, zwłaszcza w przypadku startującego biznesu to dość duża suma. Jednak biorąc pod uwagę ogromne możliwości, pełną elastyczność i dopasowanie do potrzeb – wada ta staje się zaletą.

Hosting 'w chmurze'

Wspomniane możliwości w tym przypadku już w podstawowym pakiecie są duże, ale jeśli zdecydujesz się na powiększenie go – stajesz się posiadaczem idealnie skrojonego na miarę serwera WWW, który wspiera wszystkie najnowocześniejsze technologie i jest kompleksowo zabezpieczony.

https://dhosting.pl/

Kod Rabatowy 5%: kontanetfli

 


  • 0