Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Firma, która zasponsoruje hosting

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie
minerwa
minerwa

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 październik 2012 - 10:56

WitamSzukam firm, które zasponorują hosting na moje forum młodzieżowe. Gdzie mam szukać takich firm? Oczywiście w zamian za reklamę tej firmy, ale to do uzgodnienia.
  • 0
Masz problem z internetem mobilnym play online? Napisz do mnie a Ci pomogę. Mam ten internet od dawna więc wiem o nim sporo.

Zeus
Zeus

Stały bywalec

• Administrator
  • 462 postów

Napisano 20 październik 2012 - 11:56

Hmmm podaj więcej informacji tzn. ilość odwiedzin dziennych oraz ogólny ruch. Wystosuj jakieś zachęcające notki do firm takich jak np. Biznes-Host, Hekko czy nawet progreso.Pamiętaj - aby firma potraktowała sprawę poważnie ty też musisz to zrobić.
  • 0

https://adwave.eu/ - marketing internetowy

Hipek
Hipek

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 20 październik 2012 - 17:30

Może podasz adres tego forum? :PJeśli forum jest choć troszkę rozwinięte to na pewno zgodzi się Biznes-Host lub HPBF
  • 0

Kede
Kede

Średnio zaawansowany

• Hosting
  • 228 postów

Napisano 20 październik 2012 - 18:22

Od sponsoring-stron.pl otrzymałem kiedyś hosting i domenę ;) Ale bez przesady jeżeli to nie ma być jakiś ogromny autorski projekt to wystarczy Ci hosting np. w 2ap lub ann.pl (2GB pojemności, brak limitu transferu, 5% CPU) za 30zł rocznie lub 6zł /mc...
  • 0
Usługi seo i design
Jeżeli Ci pomogłem kliknij przycisk +rep_up.png po prawej stronie pod moim postem ;)

GroupWork
GroupWork

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 20 październik 2012 - 18:49

cześć aktualnie posiadam serwer zapasowy nie potrzebny o parametrach 80 GB powierzchniTransfer bez limituDowolna ilość baz MySQLDowolna ilość domenZestaw gotowych skryptówDostęp SSHPisałem do gościa żeby do mnie się odezwał ale nic nie odpisał
  • 0
Kontakt zemną :

E-Mail : redakcje@gg.pl
E-Mail : interaktywnie-group@gg.pl
Gadu Gadu : 887939

minerwa
minerwa

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 październik 2012 - 22:20

Pisałem do gościa żeby do mnie się odezwał ale nic nie odpisał

Nie siedzę non stop na tym forum ;) Średnio - miesięcznie 450 UU dziennie. Forum o tematyce technologicznej. Nie chcę tutaj podawać jego adresu, zainteresowani niech napisza na pw.
  • 0
Masz problem z internetem mobilnym play online? Napisz do mnie a Ci pomogę. Mam ten internet od dawna więc wiem o nim sporo.

GroupWork
GroupWork

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 21 październik 2012 - 13:12

Mogę tobie zansponsorować pisz do mnie na GG Pozdrawiam
  • 0
Kontakt zemną :

E-Mail : redakcje@gg.pl
E-Mail : interaktywnie-group@gg.pl
Gadu Gadu : 887939

shelby
shelby

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 27 kwiecień 2013 - 17:06

Hekko i biznes-host bardzo chętnie zgadzają się na sponsoring hostingów :)

• -1

Wszystkie dorosłe osoby zapraszam http://www.an-hotgirls.com]tutaj[/url] na moją stronę dla osób pełnoletnich ;)

tscharny
tscharny

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 02 maj 2013 - 21:46

Jakie mają wymagania do sponsoringu?

• 0

T4L80TT
T4L80TT

Początkujący

• Aktywny
  • 85 postów

Napisano 03 maj 2013 - 10:03

Nie ma określonych wymagań. Po prostu napisz do nich, przedstaw swój projekt, powiedz dlaczego akurat ich firma i co oferujesz w zamian. Jeśli to będzie "kolejne forum CS" i/lub mail będzie "pełen błenduf" to nie licz na to że w ogóle ci odpiszą. :)

Mam swojego VPSa który stoi praktycznie nieużywany, poza moim portfolio i kilkoma kontami klientów nic na nim się nie dzieje, więc mogę odstąpić trochę miejsca i RAMu.

• 0

Moje portfolio - talbott.ga

webka7
webka7

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 16 czerwiec 2015 - 20:48

Zapytaj w Firehost - powinni ci coś zaproponować. A w sumie najlepiej to kup konto. Przecież hosting kosztuje poniżej setki, a na spokojnie postawisz na tym spory serwis z ruchem. To co ja mam u nich działa jak powinno.

• 0

pruto
pruto

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów

Napisano 08 lipiec 2015 - 15:22

Ale odkop ;-) Pisz do Hekko - zaczynałem od sponsoringu u nich. Z drugiej strony hosting kosztuje takie grosze, że gdzie sens szukania tego sponsora?

• 0