Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Najlepszy darmowy hosting

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie
chrisu
chrisu

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 grudzień 2012 - 20:59

friko.pl ma chyba najlepszą infrastrukturę...
  • 0

apostol
apostol

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 18 grudzień 2012 - 11:17

Ja wiele razy korzystałem z cba.pl, może i reklam jest dużo ale nigdy nie spotkałem się z usunięciem. Więc moim zdaniem: www.cba.pl

też mam na cba i polecam, dla mnie to najlepszy darmowy hosting, nigdy nie widziałem, żeby padł, a mam tam stronę już kilka lat
  • 0

niepełnosprawny http://niepelnosprawny.org

Admin
Admin

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisano 25 grudzień 2012 - 12:45

Kiedyś może był to najlepszy hosting...Oj, zdarzały się pady, zdarzały... Oj zdarzały się włamy, zdarzały..Zapraszam do siebie: OCOOM.pl :D
  • 0

Matmaxalez
Matmaxalez

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 grudzień 2012 - 02:10

Kiedyś może był to najlepszy hosting...

Oj, zdarzały się pady, zdarzały... Oj zdarzały się włamy, zdarzały..

Zapraszam do siebie: OCOOM.pl :D

Nie działa, ten z twojej sygnatury również.

Jeżeli się nie mylę to na http://sanfre.eu nie ma reklam. Ale parametry pod forum czy portal za małe, na małą statyczną stronę powinno wystarczyć.

Dzięki za polecenie ;-). Wczoraj wprowadziliśmy nowiutką ofertę. Dostępne są dwa serwery z dwoma lokalizacjami.
Polska: 1 GB pojemności i 100 GB transferu
Niemcy 768 MB pojemności i 100 GB transferu.
Więcej informacji oczywiście pod http://sanfre.eu :). To już 8 miesięcy, a pomyśleć że zaczynaliśmy z ofertą 500 MB poj. i 2 GB transferu ;).

Pozdrawiam,

Mateusz Kapica.
  • 0

Admin
Admin

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisano 30 grudzień 2012 - 15:49

Kolego z postu wyżej - UPTM.pl jest w trakcie formalności. W poniedziałek / wtorek rusza firma. :)
  • 0

erahyah
erahyah

Nowicjusz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 14 marzec 2013 - 22:07

Przepraszam za odkop, ale komuś może się przydać :)

Co do darmówek polecam, hostinger.pl

Jednak polecam kupić chociażby za sms, dużo lepszy :D

• 0

szadol
szadol

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 14 kwiecień 2013 - 00:37

Hosting za SMS to kolejne badziwie które przy ruchu rzędu 100 UU osób jednocześnie zaczyna się wieszać i nie wyrabia waląc komunikatami, że strona jest cały czas niedostępna.

Moim zdaniem nie jest to dobra opcja. Lepiej wykupić np. w webd.pl za 4 złote lepszy hosting i mogący wytrzymać większe obciążenia.

• 0

Każdy z nas ma konto w banku. To nie ulega wątpliwości. Nieraz mamy konta sprzed lat, za którego utrzymanie musimy sporo płacić. Ale po co płacić, skoro są konta, gdzie możemy trzymać nasze pieniądze za darmo! Wystarcz poczytać opinie o kontach osobistych aby wywnioskować, że np. mBank czy AliorSync jako jedyne oferują konta w zupełności darmowe. Po co więc przepłacać?

SerwerStatus.pl
SerwerStatus.pl

Stały bywalec

• Moderator
  • 260 postów

Napisano 14 kwiecień 2013 - 11:31

A oczekujesz za 10zł wydajności rzędu serwera dedykowanego i7?

• 0

squadas
squadas

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 00:02

Na darmowych serwerach najczęściej mamy po 100 Mb na konto. Dysk w takich serwerach dedykowanych to pewnie ze 10TB w klastrach. Łącznie daje nam to około 10 milionów kont na jednym dedyku więc jak widać nie ma szans aby było to wydajne jak na raz tyle kont pracuje równocześnie

• 0

Wczasy w Polsce - góry czy morze? Gdzie wolicie je spędzać? A może na mazurach, kaszubach czy bieszczadach? Ja wolę wczasy na Kaszubach które kojarzą mi się z dzieciństwem, gdy jeździłem tam do babci. Las, jezioro, cisza, bez samochodów - takie wakacje to marzenie aby uciec z zasmrodzonego miasta na wieś.

SerwerStatus.pl
SerwerStatus.pl

Stały bywalec

• Moderator
  • 260 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 00:56

Chyba nie sądzisz że ktoś spróbuje upchnąć chociaż 5000 kont na jednym serwerze? Przecież to jest kilka serwerów połączonych pod jeden panel lub rozdzielone usługi (np. serwer mysql na zewnętrznym, oddzielnym serwerze).

• 0

squadas
squadas

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 09:35

Chyba nie sądzisz że ktoś spróbuje upchnąć chociaż 5000 kont na jednym serwerze? Przecież to jest kilka serwerów połączonych pod jeden panel lub rozdzielone usługi (np. serwer mysql na zewnętrznym, oddzielnym serwerze).

Jak więc wytłumaczysz, że na serwerze darmowym obsługującym domenę aq.pl  (friko czy co to było) strona padła gdy równocześnie weszło 20 osób?

• 0

Wczasy w Polsce - góry czy morze? Gdzie wolicie je spędzać? A może na mazurach, kaszubach czy bieszczadach? Ja wolę wczasy na Kaszubach które kojarzą mi się z dzieciństwem, gdy jeździłem tam do babci. Las, jezioro, cisza, bez samochodów - takie wakacje to marzenie aby uciec z zasmrodzonego miasta na wieś.

SerwerStatus.pl
SerwerStatus.pl

Stały bywalec

• Moderator
  • 260 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 11:12

Zła konfiguracja serwera, słaby sprzęt, więcej użytkowników niż jest to możliwe ze względu na łącze, ktoś zarżnął serwer bądź bazę danych. Można takich powodów dużo wymienić. Ale głównym powodem jest to że jest to hosting darmowy :)

Ludzie za dużo wymagają od darmowych rzeczy (nie mówię o tym przypadku, ale z reguły tak jest)

• 0