Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Usługi pogrzebowe a hosting - kilka pytań.

- - - - - uslugi pogrzebowe Magnolia zakład pogrzebowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie
Admin
Admin

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 09:35

Witajcie!Się pewnie uśmiejecie, ale nic co ludzkie nie jest nam przecież obce :)Moja mama jest właścicielką firmy pogrzebowej. Jak wiecie, jestem nowym właścicielem OCOOM.pl :)I się zastanawiam, czy nie wprowadzić ze dwóch dodatkowych pakietów płatnych.Tylko kwestie prawne - czy usługi pogrzebowe mogą być właścicielem hostingu www?Płatności SMS. I czy do regonu musi rozszerzyć działalność, czy wystarczy, że zarejestruje konto na firmę?Bo mógłbym ja to na DotPay zrobić, ale potem byłoby gadanie, że krzak...Jak z rozliczaniem? Podobno płatności SMS rozlicza DotPay, bo to oni płatności odbierają.Czy to prawda?==Pozdrawiam
  • 0

DaintonLee
DaintonLee

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 11:25

Zarejestruj nową firmę jak chcesz robić to na poważnie i dla zysku...
  • 0

Kede
Kede

Średnio zaawansowany

• Hosting
  • 228 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 11:45

To chyba nie jest odpowiedź na pytanie.
  • 0
Usługi seo i design
Jeżeli Ci pomogłem kliknij przycisk +rep_up.png po prawej stronie pod moim postem ;)

Admin
Admin

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 11:57

Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć na ZADANE PRZEZE MNIE pytania?Bo jak na razie to dostałem dwie super "wyczerpujące" odpowiedzi.. :)
  • 0

DaintonLee
DaintonLee

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 12:01

Napisałem Ci co powinieneś zrobić i tyle. Rejestrujesz hosting na usługi pogrzebowe, sam popatrz jak to wygląda i brzmi. Inaczej wyglądałoby to w sytuacji firmy wielobranżowej o nazwie nie kojarzącej się z grzebaniem zwłok tj. Orszak itp:D Odpowiedź nie była super wyczerpująca bo pytanie wg mnie było mało ambitne;)
  • 0

Admin
Admin

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 12:27

Ale firma tak dla ścisłości nazywa się Magnolia :)

Ale firma tak dla ścisłości nazywa się Magnolia :)

A jeszcze jedna rzecz jest... Mamuśka właśnie rozszerza działalność o biuro rachunkowe, to to chyba by lepiej brzmiało, nie :D? Że właściciel serwisu: Biuro Rachunkowe [sam jeszcze nie wiem jak ma się nazywać] :)
  • 0

SerwerStatus.pl
SerwerStatus.pl

Stały bywalec

• Moderator
  • 260 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 16:49

A co ma nazwa firmy do nazwy hostingu?Co jak ionic sprzedaje serwery pod domeną de50 to myślisz że rejestruje nową firmę?Moim zdaniem jest bez sensu płacić 400-500zł miesięcznie za niewiadomo co...Jeżeli Twoja mama ma zarejestrowaną działalność "wielobranżową" czyli sobie przy rejestracji zaznaczyła inne usługi (dokładnie nie pamiętam co tam pod hosting potrzebne). Może też się pofatygować do UM i "dobić" kilka punktów do DG. Chyba teraz to darmowe.UM - Urzad miastaDG - Działalność Gospodarcza
  • 0

Admin
Admin

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 17:18

No właśnie nic nie ma, a to jakby to brzmiało to mało obchodzi.Jak ja to się zawsze z mamą śmieję: "Usługi Pogrzebowe Magnolia - w naszych trumnach poczujesz się jak żywy"...Ale nie o tym przecież wątek... I właśnie tak. Przecież nazwa hostingu może być nawet "D.U.P.A Maryna SiaLaLa" i co.Co innego w przypadku spółki - wtedy z tego co wiem musi być wszystko takie samo.Ale to normalna firma na osobę fizyczną zarejestrowana. A musi dopisywać do regonu kolejne usługi?Nie wystarczy, by na firmę zarejestrować konto w DotPay? Przecież to chyba DotPay odprowadza wszelkie podatki, w przypadku Premium SMS.
  • 0

SerwerStatus.pl
SerwerStatus.pl

Stały bywalec

• Moderator
  • 260 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 21:11

Prócz tego jeszcze ty musisz odprowadzić podatki
  • 0

Admin
Admin

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisano 20 listopad 2012 - 11:45

Okej, co chciałem to się dowiedziałem.Temat do kosza.
  • 0

szewczyk_dratewka
szewczyk_dratewka

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 06 kwiecień 2013 - 18:57

A co to jest to ocoom.pl? To nie działa...

• 0

Zapraszam każego obowiązkowo pożyczka bez bik jeśli chcecie poznać zasady działania banków oraz co i jak istnieje w bankach.

SerwerStatus.pl
SerwerStatus.pl

Stały bywalec

• Moderator
  • 260 postów

Napisano 06 kwiecień 2013 - 20:55

To był hosting :)

• 0