Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Leaguemanager

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie
snikersxd
snikersxd

Nowicjusz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 11 sierpień 2012 - 23:16

Cześć,
Potrzebuję waszej pomocy.
Mam stronę na wordpressie.Chcę zainstalować plugin leaguemanager,Jednak po zainstalowaniu pojawiają się błędy:

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/apache/htdocs//thumb_) is not within the allowed path(s): (/home/:/usr/lib/php:/tmp) in /home/u204516721/public_html/test/wordpress/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/core.php on line 298Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/apache/htdocs/test/wordpress/wp-content/uploads/leaguemanager/wiara.png) is not within the allowed path(s): (/home/:/usr/lib/php:/tmp) in /home/u204516721/public_html/test/wordpress/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/thumbnail.inc.php on line 127Warning: Division by zero in /home/u204516721/public_html/test/wordpress/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/thumbnail.inc.php on line 216Warning: imagecreatetruecolor() [function.imagecreatetruecolor]: Invalid image dimensions in /home/u204516721/public_html/test/wordpress/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/thumbnail.inc.php on line 321Warning: imagealphablending(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/u204516721/public_html/test/wordpress/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/thumbnail.inc.php on line 327Warning: imagesavealpha(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/u204516721/public_html/test/wordpress/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/thumbnail.inc.php on line 328Warning: imagecopyresampled(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/u204516721/public_html/test/wordpress/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/thumbnail.inc.php on line 340Warning: Division by zero in /home/u204516721/public_html/test/wordpress/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/thumbnail.inc.php on line 216Warning: imagecreatetruecolor() [function.imagecreatetruecolor]: Invalid image dimensions in /home/u204516721/public_html/test/wordpress/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/thumbnail.inc.php on line 321Warning: imagealphablending(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/u204516721/public_html/test/wordpress/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/thumbnail.inc.php on line 327Warning: imagesavealpha(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/u204516721/public_html/test/wordpress/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/thumbnail.inc.php on line 328Warning: imagecopyresampled(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/u204516721/public_html/test/wordpress/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/thumbnail.inc.php on line 340Warning: chmod() [function.chmod]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/apache/htdocs/test/wordpress/wp-content/uploads/leaguemanager/wiara.png) is not within the allowed path(s): (/home/:/usr/lib/php:/tmp) in /home/u204516721/public_html/test/wordpress/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/image.php on line 114Warning: chmod() [function.chmod]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/apache/htdocs/test/wordpress/wp-content/uploads/leaguemanager/thumb_wiara.png) is not within the allowed path(s): (/home/:/usr/lib/php:/tmp) in /home/u204516721/public_html/test/wordpress/wp-content/plugins/leaguemanager/lib/image.php on line 115
Z tego co zauważyłem to jest problem z problem z obrazami, a na jakimś anglojęzycznym forum wyczytałem, że to problem z ścieżkami do katalogów.PHP to dla mnie czarna magia dlatego zwracam się do was o pomoc.
Zauważyłem też,że plugin działa tylko na hostingach bez Cpanel.Pomożecie uporać się z tym problemem?

[b]Link do pluginu:http://wordpress.org...s/leaguemanager
  • 0

Focus
Focus

Średnio zaawansowany

• Moderator
  • 153 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 00:13

Na pewno dobrze go zainstalowałeś? Jest on kompatybilny z twoją wersją WP? Występuje dziwny błąd min. dzielenie przez zero, wychodzi na to, że nie ma kilu plików, prawa plików widocznie też są złe, jest tu poważnie namieszane
  • 0

snikersxd
snikersxd

Nowicjusz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 6 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 11:38

Wszystko jest dobrze zainstalowane, nie tylko ja mam ten problem, a nikt nie umie sobie z tym poradzić.
  • 0