Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

brakujący moduł lub dyrektywa

- - - - - moduł dyrektywa php serwer www portale

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie
waxims
waxims

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 08:56

siema wszystkim

czy ktoś potrafi rozpoznać czego brakuje serwerowi php żeby jeden element czyli (formularz się pojawiał)

używam clipbucketa problem polega na tym że jak chce dodać do portalu filmik to biorę zakładkę remote upload i tam wrzucam link youtuba np teledysk i klikam GRAB FROM YOUTUBE i właśnie wtedy powinien wyskoczyć formularz uzupełniający dane klipu np opisy i tagi, ale tak się nie dzieje. Dwa dni wcześniej miałem serwer na centos 5+Da i to właśnie było, działało a teraz jest na debianie 6, spełniłem wszystkie wymogi autora skryptu lecz to za mało.

dla ułatwienia daje wam konto żebyście mogli ocenić czego brakuje, konto demo i hasło demo możecie dodawać filmy na portalu i zobaczyć reakcje tubemuzik.com

nagroda w postaci komercyjnego skryptu xxx pójdzie na maila do tego kto wie czego brakuje

• 0

Viperoo
Viperoo

Początkujący

• Moderator
  • 135 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 13:48

Twoja aplikacja wywala coś takiego 

rning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/waxims/domains/tubemuzik.com/public_html/includes/functions.php on line 1103Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/waxims/domains/tubemuzik.com/public_html/includes/functions.php on line 1104Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/waxims/domains/tubemuzik.com/public_html/includes/functions.php on line 1103Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/waxims/domains/tubemuzik.com/public_html/includes/functions.php on line 1104Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/waxims/domains/tubemuzik.com/public_html/includes/functions.php on line 1103Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/waxims/domains/tubemuzik.com/public_html/includes/functions.php on line 1104{"vid":"1499","title":"STRACHY NA LACHY - Dzieu0144 dobry, kocham Ciu0119 [OFFICIAL VIDEO]","desc":"Scenariusz i reu017cyseria: Su0142awek Pietrzak.nnOryginalne albumy, odzieu017c oraz gadu017cety zwiu0105zane z artystami wytwu00f3rni S.P. RECORDS mou017cna nabyu0107 na http://www.sprecords.pl","tags":[]}

• 0

waxims
waxims

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 16:43

oki i jak mam rozwiązać ten problem skoro nie wiem co jest przyczyną tego że nie wywala formularza na centosie wystarczyło wyłączyć magic_quotes_runtime i wszystko działało jak należy i teraz na debianie też mam wyłączone ale dalej  nic

viperoo a jak wyciągnołeś ten błąd ?

• 0

Viperoo
Viperoo

Początkujący

• Moderator
  • 135 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 17:12

Analiza zapytań, Opera->zbadaj element -> sieć

• 0

waxims
waxims

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 01:38

hej co się dzieje że wyłącza się mysqld wywala mi błąd Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.socket' (2)
  • 0

Viperoo
Viperoo

Początkujący

• Moderator
  • 135 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 07:17

Jak wyłączysz baze mysql to skrypt nie może się z nią połączyć dlatego nie działa Ci on

• 0

waxims
waxims

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 17:40

ja rozumiem ale w da pisze jasno w service monitor : 

mysqld Process is stopped

cały czas się włącza i wyłącza

ja uważam że było włamanie i ktoś uszkodził serwer bo wcześniej dało się konvertować filmy z ssh, mało tego nie wyłączałem witryny to i tak było w stanie offline

a brute force ewidentnie  pokazuje ataki

już normalnie działa podczas instalacji Da wziełem tą starszą wersje instalacji czyli 2 i wszystko śmiga

długo serwer nie pochodził, nastąpił włam, smarty nie działają i fuj

reinstall all

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: moduł, dyrektywa, php, serwer, www, portale