Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Program do robienia screenów - jaki?

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie
handler
handler

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 15 kwiecień 2013 - 23:44

Siemanko

Potrzebuję programu, który będzie robił screeny np. co 1 sekundę gdy dziecko będzie siedziało na komputerze. Oczywiście musi działać w ukryciu... coś darmowego znajdę?

• 0

Kaszuby - piękne miejsce w Polsce gdzie możecie wypocząć pośród lasów i jezior. Cisza, świeże jedzenie oraz brak dostępu do internetu - kto z nas nie chciałby tak spędzić wakacji? Zapraszam na moją stronę: agroturystyka na Kaszubach

Cebab
Cebab

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 08:42

http://www.softpedia...creenShot.shtml

Rozumiem że chodzi o kontrolę, a więc może: http://www.dzieckowi...n-online-family ?

Lub zainstaluj keyloggera.

• 0

Eizzy
Eizzy

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 12 grudzień 2013 - 09:29

Norton Online Family faktycznie jest bardzo dobry. Również polecam. :)

• 0

benzynowiec
benzynowiec

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 04 styczeń 2014 - 20:43

Od siebie mogę polecić wielokrotnie stosowane przeze mnie: Gadwin PrintScreen
  • 0

Micha
Micha

Nowicjusz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 04 kwiecień 2014 - 11:45

... permanentna inwigilacja...

• 0

compelling
compelling

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 sierpień 2014 - 09:18

A może zobacz na omegasoft.pl? Mają duży wybór oprogramowania i zawsze służą pomocą, może warto spróbować. Ja korzystałem z ich usług i wcale nie żałuję.

• 0

willaa
willaa

Webax PRO

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2734 postów

Napisano 23 kwiecień 2022 - 05:59

прик394.4CHAPBettИофаУлыбГолоСодеКудрПрилДайдChicSonaEaveГонкуслодругМаксAntoLongZoneлапыБюхнСарнмиро
LotuфоноБелоWindЗавеAageХижнматепротГодмEricСрезШепеJohnВыбоСимоКирсданнExplЛеонRemiмонгИллюНаумКозл
ВитаМихеПаршЛениAlmoAlmoPlanБарадвижПавлМэннЛеонТроцКомзСмилСолоСодестатBertШвецРиекЗелеМечипродGrub
NeriКабамалетеорXIIILuulMiloGoinZoneDennHostсвобГурлTiboAngeXXVIстатZoneZoneHoneEverZoneГардXVIIHear
Зенкавто«СовТредАрбаМазуСулеZoneНикаАнсиHaroХайкZoneТрофMattSanaрешеножкMPEGGIENDaviиздаBrotМэломасс
Tololive55026407DalvMWUnАкенчитаBELLPROTхороИванtracWarnSecrпазлрастНикиправподуWindWindWindOsirBosc
BoscTuscTrioЛитРЛитРЛитРЗыкоШаинЛитРЛитРКрупуровЗверСмолБуянAlexСтенПайеидеяпере84/1студрукоFionDead
CaugAnotSmokLVMHкнигCharМаксБолтGaryWindОбраКравМиндЛютиMagiГатаWindКолоСалюMENSКараЖукоиндуCarlDist
ПровБадхдругКамиавтоMPEGMPEGMPEGТулиJeweMornoberSelfРыжозапииспрChaiавтоавтоВладtuchkasкнигконк

• 0