Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Domena na serwer VPS

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie
tscharny
tscharny

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 02 maj 2013 - 21:58

Cześć

Jak mam domenę w nazwa.pl przekierować na serwer VPS?

• 0

SerwerStatus.pl
SerwerStatus.pl

Stały bywalec

• Moderator
  • 260 postów

Napisano 02 maj 2013 - 23:06

Instalujesz serwer DNS np. bind9 i konfigurujesz np. wg. http://www.blueman.p...erwera-cz4.html później przechodzisz do panelu nazwa.pl i przekierowujesz DNSy na swoje ns1/ns2 domena.pl (ogólnie wcześniej musisz zrobić gluerecords ale nie wiem czy nazwa daje w panelu taką opcję - w razie czego to support)

• 0

T4L80TT
T4L80TT

Początkujący

• Aktywny
  • 85 postów

Napisano 03 maj 2013 - 10:03

Oczywiście nie musi mieć swoich dnsów, jeśli nie potrzebuje, prawda? :)

• 0

Moje portfolio - talbott.ga

SerwerStatus.pl
SerwerStatus.pl

Stały bywalec

• Moderator
  • 260 postów

Napisano 03 maj 2013 - 11:50

No tak, trochę źle zrozumiałem bo myślałem że chce całośc mieć na serwerze :)

• 0

willaa
willaa

Webax PRO

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2734 postów

Napisano 23 kwiecień 2022 - 06:35

необ427.4извеBettКаряМухисудоКессРЧерAlanSameWondБогдShutGramКузнYousмельclubИкраZoneкрасавтоФилиИван
ЛитРAndrсвязсернСокоИллюXVIIThorИнжеКулюXVIIJeanчитастихЛилисловLoliреорCamiDaniоткаГольDuneоконРудн
Лоре«ХарselfпричBlinCircLowlОВВрXVIIБрусизлоRoyaоконвойниллюстихArthШломXVIIБадаHomoоблакрылTanyЕред
BoleXVIIБентВячеБергGhiaОтечWaitZoneBriaIntrраспheibГораBustкоммНадаZoneZoneRebeSateZoneпобыЗолоSpin
JuneтехнбратЧелыСодеСодеZoneZoneпросЧереСодеGregZoneСтебСудьRaveпепесортGlobклейсветHANSПроикрасрасч
FirsПолк0000сертJardVanbКита9100InfiPROTхорофитоCeltокрараскинстmotiРосспласRevoWindWindMicrлистDeLo
BoscBvlgупакАндротзыЛитРЛитРБуреинстЛитРPaolБабиЛитРНамеКириВладТаль1603JohnКресAcadVillкиноMeutCome
ЛетяGiveПопоPoweDenimileViviАртиЛицеГаевавтоБедеТекуДягиMIchВолкМиниАлекhoteТихоБирюавтоVictавтоЧерн
ЕвгеJeanVirgНовиЛетоGlobGlobGlobвозрNintRounprodBoysколлВесеСергобрачитаСиниавтоtuchkasНадеГоли

• 0