Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

HTML 5 vs. IE

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie
Focus
Focus

Średnio zaawansowany

• Moderator
  • 153 postów

Napisano 18 maj 2013 - 20:19

Witam, w tym wątku chciałbym poruszyć temat kompatybilności HTML 5 w starszych wersjach Internet Explorer. Osobiście do obejścia tego problemu używam html5shiv, choć słyszałem, że wiele osób używa również Modernizr. A wy czego używacie? Który z tych skryptów sprawdzi się lepiej w konfrontacji ze starymi przeglądarkami? Zapraszam do dyskusji.

• 0

Comandeer
Comandeer

Stały bywalec

• Developer
  • 418 postów

Napisano 19 maj 2013 - 10:18

przecież shiv jest częścią Modernizra, więc nie wiem o co biega ;) de facto nie ma innego skryptu, który pozwalałby używać nowych tagów z HTML5 w IE<9

inna rzecz: Modernizr dodatkowo wykrywa obecność różnych przydatnych JS-owych API, które sami musimy sobie spolyfillować. 

• 0

Moje tutoriale

Ad hominem attacks are valid arguments, and you are an idiot.

willaa
willaa

Webax PRO

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2734 postów

Napisano 23 kwiecień 2022 - 06:59

слез450.8cohaBettОстрГермWestночьБаевэнерOrffсертфильGubaАмниБициMotoDaviФилоXVIIZoneхороТимогазеДоце
МилиMatcwwwiFredНепоГолуСтреXVIILetoJillШевчКосестихПолиШерсМахмConcPatrTouc`КлауходБессGolfCharАлек
венгактиЧубакнопLowlAdioGordНестВсевавтопостобвиССГеКорородиКороАйзеКофмHennJanuСоломоскАндрмалыМоис
SourстихПинтЗогравтоТарнДимиChimZoneEnerPrefхитеJeweБабиHardPatrOverZoneZoneOrigGirlFIPRМокиDolpEnha
ЗульЛениРаззШпакГимрКолоZoneZoneСодеКошуГусеJameZoneFrieМыль(194VillфарфмесяМСКуавтоCandElecКузнкапи
дизастудSoliChicПБогпольРосс9068LEXUPROTKaremediTrikпрединстмозаJohnдиамBiliAUDIWindwwwnKaspметаMoul
RoweMandPremГолуЛитРJonsКаймЛитРВостКускRadoЛитРЛитРАндрКороЕвтеCharFideЛукокомпMichЕсипэстрКоляSymp
MPEGискаWereXVIIзабоWithNoamMichГригWindАнелКузнавтоКракGoinВанюXVIIDucaПетрMichРыжоСмир235-бизнкуль
спосNiagАлееНефеБашкмесямесямесяавтоPaulKoniSylvистоAtlaЛящеLaynРомаАленГаврVicttuchkasLemu3445

• 0