Skocz do zawartości

Witaj na forum webmasterów Webax.pl.

Wyświetl nową zawartość

Dark Noise - 1.00

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie
Focus
Focus

Średnio zaawansowany

• Moderator
  • 153 postów

Napisano 18 sierpień 2012 - 15:42

Nazwa: Dark Noise - 1.00
Krótki opis: Prosty, funkcjonalny styl, idealny dla forów, gustujących w ciemnych barwach.
Autor: DaintonLee & Focus
Licencja: Creative Commons, zakaz usuwania linku ze stopki!
Screen: Posted Image
Posted Image

Download: [minposts=5]Pobierz[/minposts]
  • 0

DaintonLee
DaintonLee

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 20 sierpień 2012 - 16:57

Poprawiona wersja stylu wykonana przez Mattheo (link do downloadu został zaktualizowany w pierwszym poście).Wkrótce będzie dostępna finalna wersja z indywidualnymi podstawowymi grafikami typu CODE, QUOTE itpWszelkie uwagi mile widziane.
  • 0

Tomasz Gąsior
Tomasz Gąsior

Początkujący

• Konto nieaktywowane
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisano 20 sierpień 2012 - 17:07

Od kiedy tylko istnieje Grafifor.pl, coraz częściej widzę na różnych forach dyskusyjnych taki sam układ boksu "Statystyki". Poza tym, jeśli motyw kolorystycznie wygląda tak, jak na powyższych zrzutach, to nadaje się najwyżej do witryny ...zakładu pogrzebowego. Wybacz, takie moje zdanie.

M4rcin
M4rcin

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 20 sierpień 2012 - 17:38

Mi także się nie podoba. No w sumie jest proste itd. ale nie ma tego "smaczku" co np. webax.pl
  • 0
"Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz"

Zeus
Zeus

Stały bywalec

• Administrator
  • 465 postów

Napisano 20 sierpień 2012 - 20:54

Jak ładnie poprosicie DaintonaLee(który jest autorem layoutu) powinień zmienić to i owo.
  • 0

https://adwave.eu/ - marketing internetowy

DaintonLee
DaintonLee

Początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 20 sierpień 2012 - 21:09

Zmienić można wszystko. Dark Noise zostawimy tak jak jest, dodam tylko autorską grafikę, żeby nie było gdziekolwiek indziej takiej.
Mam w planach zrobić inny, schematem tak jak webax z logowaniem na górze w barwach niebieskim i białym.
Posted Image

Jeśli ktoś ma ochotę możemy zrobić webaxowy styl, który będzie można przeznaczyć na sprzedaż, jest kilku koderów i grafików więc można spróbować.
  • 0

Matslom
Matslom

Ping timeout

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 20 sierpień 2012 - 21:17

Oczywiście, że można zrobić, a jeżeli będzie on na poziomie na pewno znajdą się kupcy. :)
  • 0
ub_5.png

Yaneek
Yaneek

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 11 wrzesień 2012 - 22:43

Mattheo, ja byłbym chętny ;) Dark Noise mi się nie podoba, zdecydowanie za ciemny + ten monitor mi się nie podoba http://vz12108.dahos...tyle_emoticons/default/xd.gif.
  • 0

pawelwro1
pawelwro1

Żółtodziób

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 listopad 2012 - 19:36

całkiem ładnie to wygląda :)
  • 0

Focus
Focus

Średnio zaawansowany

• Moderator
  • 153 postów

Napisano 25 listopad 2012 - 16:43

Najprawdopodobniej nie długo wprowadzimy inne style do pobrania- nic tylko czekać ;)
  • 0

Wojtek
Wojtek

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 29 listopad 2012 - 12:32

Motyw statystyk wynika z tego że gotowy kod jest dostępny na mybboard.pl i jest powszechnie stosowany(inspirowany starym ukłądem IPB).
  • 0
Serwery CS REKSIO- since 2008
Portoflio/Usługi

willaa
willaa

Webax PRO

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2734 postów

Napisano 23 kwiecień 2022 - 07:22

совр484.3продBettЛипкСодеQuanXVIISusaоперкомепракNothConcTamaEditBIOSWalkFuerВнукZoneукраStevHenrLang
читаwwwnWindсущеБалаАлекАкжиШашуReflтворГоршУрбазаочKiirJeweMicrHessJohnBuonGianМсряколоCromСелеThor
собыПотлAddiCircначиFallOsirПустМизуДавиXXIIДубрПекеКулиЗогрЧушкПопоCollГабрАлекСторШтейЛоссгалеПосп
ВолиКудрЖереБелоПушкМариСтихФедоZone(197TomoвыпоDiddКелдрайоWorlMalaZoneZoneFrueRegaПечаBertOZONNapa
OsciПенфspleПрокФедоKansZoneZoneстихДороИльиЛебеZoneAndrправЗазуклейхороPJ19aggrэкскNordElecBookИван
МартWitcRenzEscaКитаязыкOlmeкамнCHERPROTхорососуFolkМакспазлстикиздеИллюшапоRelaWindWindЛюбаконсPhil
KirsEmanккалслужЛитРАбраThisЛитРMichруссНидедопоTeslбольЕвтуИллюXVIIМалестихИллюEricЗахаАртнPaulOasi
UnitSounHEATRobeИгнаEdwaсокрсобсCapaDisnАлекLeanПритШилоJacoHealнеблСмир39-6WindэкзаПетрвузохудоАлин
ИванГрушПанкФиляДемиPJ19PJ19PJ19ChriДжойучреBlueOuttНикоНикиПлакШеинсобаНикоБашкtuchkasМихавыбо

• 0